Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » , , Én a benned lévő embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , Én a benned lévő embert szeretem elsősorban" - ez pasinyelven azt jelenti, hogy a külsőm nem tetszik neki?

Figyelt kérdés

Tök jó dolog a belső, de ha a külsőm nem jön be neki, akkor ennek nem lesz jó vége. Szerintem ugyanolyan fontos mindkettő, aki mást mond az álszent.


Ezzel a mondatával nekem azt sugallta, hogy a belsőm igen, de a külsőm nem tetszik neki, vagy nem annyira... Igazam lehet?


2014. máj. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem ez azt jelenti, hogy:

"Én a benned lévő embert szeretem elsősorban"

2014. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Lehet bomba jónak lát külsőleg, de azt akarta mondani, hogy nem az a fontos neki hanem aki valójában vagy. Persze az se kizárt amit te mondasz.
2014. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 PearlDiver ***** válasza:

Ez pasinyelven leginkább azt jelenti, hogy fontos vagy neki és biztosítani szeretne arról, hogy emberileg is szeret. Egyáltalán nem biztos, hogy külsőleg nem tetszel neki.

Szokott bókolni?

Te szépnek tartod magad?

És az ő ízlése milyen? Hogy néznek ki a korábbi barátnői?

2014. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szokott bókolni.

Nem vagyok teljesen elégedett a külsőmmel, de mutass egy nőt, aki az...

Az előző barátnőit nem ismertem, de átlagos lányok voltak, elmondása szerint, bár annyira nem faggattam, meg nem is foglalkoztam ezzel.

2014. máj. 9. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem ugyanolyan fontos mindkettő, aki mást mond az álszent."

Nem vagyok álszent, de nekem azért fontosabb a jellem, a kisugárzás.

Volt, hogy olyanba estem bele fülig, aki mikor először megláttam, kifejezetten nem tetszett külsőleg. De miután jobban megismertem, beleszerettem és fizikailag is elkezdtem hozzá vonzódni.

Ellenkezőleg is történt: nagyon megtetszett, elolvadtam tőle, olyan jól nézett ki, kapva kaptam az alkalmon, hogy összejöjjünk, aztán ejtettem is, mert annyira csalódtam a jellemében és akkor már a jóképűsége sem vonzott.

Olyan viszont még nem volt, hogy taszított volna valaki stílusa, viselkedése és megszerettem volna, mert tyű, de helyes.

Csak azért írtam le, hogy talán picit beleláthatsz így, hogy nem minden ember hozzád hasonlóan működik.


Amit leírtál, az azt jelenti, hogy jobban szereti azt, aki vagy, mit azt, ami látszik belőled. Kár, hogy nem tudod, milyen szerencsés vagy.

2014. máj. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Most épp megjött és ilyenkor állandóan kiborulok, persze csak csendben, nem akarom őt is idegesíteni ezzel, szóval lényeg a lényeg, hogy ilyenkor én sem tudom, mit akarok hallani. Valószínűleg ha csak a külsőmet dicsérné, akkor meg az lenne a bajom.

Igazatok van, csak én fújom fel az egészet, Ő kifogástalanul viselkedik! :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!