Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen tanácstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kérlek olvassátok el, és próbáljatok nekem tanácsot adni. Az exemről van szó, akivel 2 éve szakítottam. Én véglegesnek gondoltam olyan értelemben is hogy soha nem keressük egymást. Ő viszont néha felbukkan. Amivel nem is lenne semmi probléma csak állandóan nosztalgiázik hogy milyen szép is volt együtt és hogy még mindig nagyon szeret és ez már nem is fog változni, mivel ennyi idő után sem múltak el az érzései. Ugyanakkor van barátnője és nem akar már tőlem semmit mivel azt is pontosan tudja hogy mennyire nem értettük meg egymást veszekedtünk ezért is ment tönkre a kapcsolatunk. Most odáig "fajult" a helyzet hogy találkoztunk. Úgy viselkedtünk mint egy friss szerelmespár, összebújva sétáltunk megcsókolt de félt hogy átlépünk egy határt és próbált tartózkodó is lenni. Este nálam maradt és együtt aludtunk összebújva. Nem történt semmi köztünk de szenvedtünk én is sírtam ő is sírt. Majd reggel elköszöntünk egymástól és mindenki ment tovább élni a saját életét. Ő a könnyebb utat választotta olyan nővel van együtt aki saját bevallása szerint nem sok vizet zavar de olyan érzelmei sincsenek iránta mint irántam vannak. Ugyanakkor hiányzik neki az hogy nem tud olyan érzelmeket átélni azzal a nővel mint amit velem. Mit tegyek? Ti mit gondoltok? Segítsetek kérlek, egy kívülálló néha sokkal jobban látja a helyzetet. 29L
2014. máj. 9. 21:22
 1/8 ASOT ***** válasza:

Azt hogy ezaz ember egy határozatlan személyiség.

Ha szeretné ezt a lányt akkor nem aludna együtt veled, most viszont átveri a barátnőjét hazudik neki, bizonyos szinten meg is csalja, téged meg kételyek között tart egészen addig míg meg is engeded neki.


Ha már neki nincs is sok esze de neked lehetne, és döntés elé kéne állítanod mert ez így egy rakás sz--ar. Vagy hagyja el a barátnőjét és kezdjétek újra vagy felejtsen el téged és ne töltsön tele reményekkel.


utálom az ilyen embereket amúgy

2014. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ezt neked kell tudni. Szeretnéd vele a kapcsolatot? Megszűntek már a problémák, amik miatt szétmentek? Vagy az idő múlásával a boldog dolgokra emlékeztek csupán? Ezeket a kérdéseket tedd fel magadnak.
2014. máj. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hagyja el mert ő neki a "kényelmes" megoldás. Ő mondja nem én mondom. Viszont boldogtalan mert nem szereti csak elvan vele mert nem sok vizet zavar és főz mos takarít rá. Viszont az érzelmeket velem tudja csak megélni. Megmondtam neki hogy akkor válassza a kényelmes utat engem meg felejtsen el. Azt mondta ha lenne ilyen gomb már rég megnyomta volna de képtelen elszakadni. Az a baj hogy most megint elindította bennem is az érzelmeket és nem tudok erős lenni.
2014. máj. 9. 21:31
 4/8 ASOT ***** válasza:

Persze persze, ha nem akarja akkor nem lesz vele, téged meg ne hülyítsen.

Olyan mintha 2 16 évesről lenne szó köbö.

Érett emberek vagytok elvileg döntsetek már véglegesen.

2014. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én csak a szegény kihasznált nőcit sajnálom... Kérdező, ha komolyan gondoljátok akkor üljetek le és beszéljétek ezt meg valahol, de lehetőleg ne szobában, hanem nyilvános helyen. Beszéljétek meg hogy ki mit akar és miért. Ha téged akar, akkor szakítson gerinccel a másik nővel, ne a háta mögött csalja meg. De ha továbbra is megy a szentbeszéd, akkor sz_rd le és végleg hagyjátok egymást békén.
2014. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta hogy nem akar vele lenni. Csak azt mondta hogy nincsenek túl nagy érzelmei iránta, csak kényelmes megoldás és ő ebben jól elvan. Ő kell neki kapcsolatnak. De mivel nem szereti ezért titokban utánam sopánkodik. Durva volt hogy miközben a barátnője szerelmes sms-t küldött neki, engem ölelt. Teljesen kikészültem de nem én kerestem meg, és nem nekem van kapcsolatom. Sőt még azt is később tudtam meg hogy van valakije mert először titkolta. Addigra már újra elkezdtem iránta én is érezni.
2014. máj. 9. 21:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szexeltünk csak együtt aludtunk. Tartotta magát ő is nem akart szemét lenni.
2014. máj. 9. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:
igen több éve elvan egy nővel csak úgy s nem szereti őt úgy mint téged. hát úgy nem szeretheti,csak másképp:)azt mond amit akar.Ennyi idősen azért átláthatnád a dolgokat nem 16 éves lány vagy.Adj neki ultimátumot vagy békén hagy s marad a jelenlegi párjával, vagy lép irányodba. ha elzárkózik akkor felejtős.
2014. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!