Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktassam le a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktassam le a feleségemet a hazudozásról?

Figyelt kérdés

A feleségem rendszeresen hazudozik, csak azért (gondolom én), hogy egyszerűbb legyen minden. Az, hogy fontos, vagy jelentéktelen a téma, teljesen mindegy. Sokszor úgy érzem, hogy csak azért hazudik, mert egyszerűen jól esik neki. Ha szembesítem a hazugságával, akkor legközelebb jobban vigyáz, de akkor sem hagyja abba. Ha kell, akkor felháborodik, és meghazudtol a szemébe bárkit. Van, hogy sírva bizonygatja a füllentését, és úgy csinál, mintha én hazudtolnám meg őt.

Mit tehetnék, hogy leszokjon erről?



2014. máj. 9. 22:13
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elhagynám... de ha szereted és próbálkoznál a megoldással, akkor fenyegetőzz szakítással, esetleg tedd is meg, pár napos legyen csak... vagy kérj szünetet... egy-két hetesek legyenek, azalatt ne beszélgessetek... nálunk bejött, mert rájött, hogy fontosabb vagyok neki én, minthogy folyamatosan megbántson :)
2014. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A hazug emberek nem változnak. Én először megpróbálnék befenyíteni egy válással, aztán tényleg el is válnék.
2014. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 Költőnő? ***** válasza:
91%
ha kényszeres, az bizony lehet ám betegség is
2014. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen embert. Lépj, amilyen gyorsan csak tudsz, ha nincs gyerek. Ne érdekeljen, sem pénz, sem lakás, sem semmi(kivétel gyerek) Felesleges bármilyen erőfeszítést is tenned, vagy szembesítened, vagy buktatnod-sosem fog változni.
2014. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
gyereketek van? nem tőled!
2014. máj. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:

Miert kell elbol elhagyast tanacsolni? Megneznem azokat a tokeletes embereket akik ezt tanacsoljak...


probald elmagyarazni, hogy akarmi is totent, nem haragszol ra, meg ha rosszat is csinalt, es ha az igazat mkndja, sokkal konnyebben helyre ldhet hozni a dolgokat.. mutasd neki, hogy bizol benne! Es ha tenyleg hulyeseget csinalt, de bevallotta, nyeld le a haragod es bizonyitsd be, hogy megeri igazat mkndania....

nem vagyok szakerto, de sok esetben ah lehet, hogy gyereke koraban megszokta, hogy nem szabad igazat mindani, mert veres jar erte, vagy ilyesmi... megszokas

2014. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

Vannak gyerekek. Azok alapján amit írtatok, lehet, hogy jobb is lenne, ha nem tőlem lennének. Bár azt mondta, hogy belemenne a DNS tesztbe.

Válással már fenyegettem, de nem tettem meg. Ha elköltöznék, majd visszamennék, azzal csak megaláznám magam, és többé még ennyire sem venne komolyan.

Ha tényleg betegség, akkor azt hogy állapítsam meg? Mi a teendő akkor?

2014. máj. 9. 22:38
 8/56 anonim ***** válasza:
54%

*Miert kell elbol elhagyast tanacsolni?


Azért, mert joga van egy normális emberhez,aki tud őszinte lenni és senki nem kötelezheti, hogy egy senkiházi szaralak mellett kelljen az életét leélnie.Ha nincs gyerek.


Ha gyerek van, az egy teljesen más kategória. De hozzáteszem: a gyerek miatt, nem az ember miatt.

2014. máj. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
7%
Ne vedd be a betegség szöveget:D Ócska trükk.
2014. máj. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

De mer talan masnak nem lesz semmilyen hibaja?

csak egy idiota kezeli agresszivan azt, ha valakinek valami problemaja van....


kepzelj el egy ovodast.. "mond azt, hogy konstansfuggveny! -konszanszfuggony" dirr dgy pofon, takarodj haza, nem vagy valo ovodaba, gyere vissza ha majd tudsz beszelni..... igy kell nevelni?

ha mar a felesege, segithetne neki, es mindkettojuknek jobb lenne..

2014. máj. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!