Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak én reagálom túl a dolgot, vagy valóban szemét és nem érdemli meg, hogy esélyt adjak neki?

Figyelt kérdés

A sztoriról elől járóban annyit, hogy a srác, akiről szó van, az egyik exemnek a legjobb barátja (azzal a sráccal egy éven át voltak dolgok, de az egy elég bonyolult dolog volt, szóval erről most csak ennyit). Emiatt nyilván elég nagy balhé lett a dologból, hogy mit képzel magáról, hogy pont velem kezd, de ezt vállalta, és gondoltam akkor valóban komolyabban felkelthettem az érdeklődését.

Két hete tart a dolog, ezeket a napokat gyakorlatilag 2 nap kivételével végig együtt töltöttük, együtt is aludtunk mindig (szex nem volt még, de egész nap nagyon összebújva vagyunk).

Egyébként mindkettőnknek megvan a maga nem túl szép múltja kapcsolatok terén.. bár emiatt nem tudok ítélkező lenni, mivel én se vagyok egy ideális választás.

Ami a probléma: belépve maradt a facebookján, és írt neki az a lány, akivel az egyik este összefutottunk, mikor bulizni mentünk, a csaj akkor odament hozzá, félrehívta, és felajánlkozott (régebben már lefeküdtek egymással). A srác visszautasította, de azért voltak kételyeim, úgyhogy ezt a beszélgetést megnyitottam, és arról volt szó, hogy a lány kérdezgette, hogy én vagyok-e a barátnője.. azt válaszolta a srác, hogy nem, de ő szeretné. És akkor a lány visszakérdezett, hogy ja akkor ez ilyen barátság extrákkal dolog? Mire azt válaszolta, hogy nem, ennyire azért nem bír engem.

Ez így mi? Egyszerűen nem is értem...

De felejtős a dolog, ugye?

Erről ti mit gondoltok, mint külső szemlélő? Én nagyon mérges vagyok most... és nem igazán tudom, hogy reagáljam ezt le..


2014. máj. 10. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Megérdemlitek egymást! Sok boldogságot! Ja és a gyerekeről se feledkezzetek meg!
2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bocs nincs türelmem végigolvasni

Ellaposodott a gyakori

2014. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki korpaközé keveredik, megeszik a disznók. "Szép" a társaságotok, ahol csupa ilyen "kellemes" ember van. Hányinger. Azt, és azokat kapjátok amit megérdemeltek.
2014. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Már második válaszoló szól be a kérdezőnek azzal, hogy megérdemlik egymást...

És mindezt azért, mert szakítás után, később olyan féfival kezdett kapcsolatot, aki egy exével barátságban volt?


A kérdező nem lépett félre, nem akkor jött össze vele, amikor még tartott az előző kapcsolata, szóval komolyan, miért rágjátok a máját?


Vagy ennyire nem jön össze a szövegértelmezés egyeseknek?

Rossz emberismerő, rossz partnert választott, de ettől még semmi okot nem adott arra, hogy így beszólogassatok neki.


22/L

2014. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy reagáld le, hogy máskor nem kotorászol más telefonjában, amíg nem vagy a nője semmi közöd hozzá, hogy kivel beszél, felháborodásra meg aztán végképp nincs alapod.

Btw a legjobb barátom volt nőjével nem kezdek, mert gerinctelen, gusztustalan dolog, a volt nőm legjobb barátnőjével szintén, ezért írták, hogy megérdemlitek egymást.

2014. máj. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!