Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha így érzek?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális hogy 17 éves vagyok van egy egy éves kapcsolatom és úgy érzem hogy én már váltani akarok újra szabad akarok lenni élni bulizni?! Tudni kell hogy ő az első szerelmem de kicsit besokalltam mert én mindent megteszek mindig próbálom a legjobb formámat hozni ő meg már megszokta hogy az övé vagyok és kicsit sem töri magát és hiába kérem meg valamire mindig azt mondja hogy JÓ MAJD. Nem gondolom hogy 17 évesen még ilyen kompromisszumok mellett kellene élnem. Szerintetek normális ha tovább akarok lépni? (bocsánat hogy kicsit hosszúra sikeredett)

2014. máj. 11. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj. Sokaknak ismerős lehet ez.

Beszéld meg a barátoddal.

2014. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

normális.

lépj tovább.

2014. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2014. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lány :) bocsi ez lemaradt
2014. máj. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!