Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme a hosszú, akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a hosszú, akár életre szóló kapcsolatoknak?

Figyelt kérdés
Nem jobb inkább abbahagyni, mikor már kimerült a kapcsolat? Nekem eddig egy 4 éves kapcsolatom volt, de az utolsó 1 évben már erőlködés volt az egész, az érzelmek elmúltak. Nehezen tudom elképzelni, hogy valakivel együtt maradjak akár egész életemre, anélkül, hogy megunnánk egymást és megszokássá válna az egész... de még reménykedem, hogy lesz ilyen.

2014. máj. 11. 11:01
 1/10 Noydra ***** válasza:

Pedig lehet ilyen...

Nem szabad hagyni, hogy elmúljon a szenvedély :)

2014. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem hosszabb is volt jó. akinek vannak érzései annak jó a hosszú
2014. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

MINDEN szerelem elmúlik egyszer. Egy kapcsolatban, jó esetben csak több év után, de eljönnek olyan dolgok, amiket nehezen tolerál az ember, és néha jobban érzi magát egyedül.

Így, hogy van, hogy 40-50 évig együtt él valaki a másikkal, ez elkerülhetetlen, és főleg már csak kényelem, megszokás az egész. Ez nem feltétlen baj, de ez van. És nyilván ennyi évesen már kitartanak az emberek egymás mellett.

Persze valaki romantikusabban fogja fél a dolgokat, de én ebben hiszek.

2014. máj. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A példa azt mutatja, hogy van. Az érzelmek átalakulhatnak, de a párod az életed részévé válik.
2014. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

van de ritka mint a feher hollo

szerintem egy hosszu kapcsolat a megszokason es a megertesen mulik

2014. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nálam sajnos nem évek után múlt el a szerelem... hanem szinte az egész kapcsolat alatt ingadozott. De én azért is erőltettem... Talán nem ő volt a megfelelő ember.

Szerintetek találhatok még olyat, akit annyira szeretek, hogy hosszú távon is együtt tudok vele maradni?

Mindig is házasságban, családban gondolkodtam, de most már nem vagyok biztos benne, hogy nekem valóban ez kell...

2014. máj. 11. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme, énis ilyenre vágyom.
2014. máj. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van értelme keresgélni, én bízom benne.:) Csak lesz olyan, akivel nagyon jól kijössz, és évekig tart majd, aztán átalakul tiszteletté, kötődéssé az érzés.
2014. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerinten csak a hosszú, életre szóló kapcsolatnak van értelme. Ne add fel a reményt!
2015. febr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megszokás= kötődés, amim nem egyenlő az unalommal.
2015. ápr. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!