Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre most mit kéne reagálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre most mit kéne reagálnom? Kaptam egy ilyen levelet

Figyelt kérdés

Szerintetek ez kamu lenne? Írt tegnap nekem egy nagyon szép lány (10/10-es szintű kb) facebookon egy levelet:


"szia, láttalak xy honlapon, kedvelem én is ezt. lenne kedved ismerkedni??"


A lány viszonylag távol lakik és nincs közös ismerősünk sem.


Magamról egy keveset elárulok: átlagos kinézetű srác vagyok, sokan helyesnek tartanak, 9 éve sportolok, ezért vonzó lehetek a lányok szemében végülis...


Nem hinném hogy kamu profil lenne, mert többen írtak a képei alá az ismerősei közül, és azok sem tűnnek kamunak.


Csak fura, hogy így ismerkedik egy ilyen szép lány. Szerintetek létezhet, hogy szép lányok neten akarnak megismerkedni valakivel?


2014. máj. 11. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

hát menj bele

hívd el valahová és kiderül

bármi megragadhatta a figyelmét benned

ne hagyd ki

2014. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hát figyelj létezik ilyen...én egy átlagos csaj vagyok nem vagyok csúnya de olyan bomba nő se de énis neten kezdtem el ismerkedni egy fiúval..valahol el kell kezdeni az ismerkedést..főleg ha messze lakik.
2014. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan.

Össze lehet rakni vagy lehet szerezni valódinak kinéző ismerősöket is.

2014. máj. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!