Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek olyan fiúval, akiről kiderülne hogy volt öngyilkossági kísérlete?

Figyelt kérdés
Tegyük fel akad egy srác, esetleg vonzódtok is hozzá, bejön nektek, beszélgettek, randiztok, és kiderül róla, hogy volt egy öngyilkossági kísérlete korábban. Otthagynátok, mondván, hogy mi van ha újra megteszi, vagy ez nem okozna gondot?
2014. máj. 11. 11:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem
2014. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ... Miért akarta megölni magát?
2014. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
szerelmi csalódás miatt...
2014. máj. 11. 11:54
 4/18 anonim ***** válasza:
43%

Tuti nem. Mert ha majd szakításra kerül a sor akkor majd elkezd fenyegetőzni, hogy öngyilkos lesz, stb. És elég nagy hülyeség szerelmi bánat miatt öngyilkosnak lenni...párszor csesztek már át durván engem is. Mégse ugrottam a Tiszába, mert annyit nem ér.

20/L

2014. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát öreg, ezt ne első randin...
2014. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha szerelmi csalódás volt az ok, akkor nem. Esélyes lenne, hogy ha esetleg kiderülne, hogy köztünk sem működik a dolog, akkor újra megpróbálná, és ha ne adj isten sikerülne is neki, az én életem is tönkretenné ezzel.


A másik, hogy nekem is volt már nem egy szerelmi csalódásom, mégsem fordult meg a fejemben az öngyilkosság kísérlete, a pasim meg ne legyen már gyengébb nálam se testileg, se lelkileg..

2014. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Otthagynám (de nem durván) mert mi lesz ha egyszer miattam öli meg magát, vagy esetleg engem is szerelemféltésből.
2014. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
attól függ miért tette.
2014. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor nem :(

Félnék, hogyha szakítanék vele, akkor újra megteszi az én hibámból.

2-es voltam.

2014. máj. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én asszem nem hagynám ott, de csak ha nagyon bejönne...

Bár kicsit para lenne ...

2014. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!