Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megharagudnátok a párotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megharagudnátok a párotokra, ha megtalálnátok az összes kérdését, amit feltett itt GYIK-en?

Figyelt kérdés
S közöttük találnál a vitáitokkal, a kapcsolatotokkal kapcsolatos kérdést?Mit csinálnál?
2014. máj. 11. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,hiszen valószínűleg megakarta oldani a vitáitokat ezért kért tanácsot.
2014. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
itt én vagyok az aki GYIK-ezik, s eszembe jutott,hogy mi lenne, ha egyszer véletlen rátalálna az összes kérdésemre.
2014. máj. 11. 13:17
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem örülnék neki az biztos.... mit csinálnék? Elbújnék szégyenemben...
2014. máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amelyik kérdésedre megkaptad a választ, azt töröld ki.

Probléma megoldva.

Esetleg CTRL+Shift+N és így Gyakorizz.

2014. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.A CTRL+Shift+N mit csinál? Nem menti el az előzményeket?
2014. máj. 11. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az igazat írná, akkor nem biztos, hogy haragudnék. Persze ez attól is függ, hogy milyen részletességgel írja le a dolgokat, mert van ami másra nem tartozik. Egyébként meg még az is lehet, hogy örülnék, hogy próbál megoldást keresni a problémákra.
2014. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!