Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok már túl lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok már túl lépni rajta? Van valami ötletetek, ami segíthetne?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem a barátom azért, mert beleszeretett másba. Azelőtt három hónapig húztuk a dolgot, nem tudtuk egymást elengedni. Hiába boldog már mással, nem tudom elengedni, uresnek érzem a napjaim nélküle és rettenetesen bosszant, hogy ő már másba szerelmes. Két évig voltunk együtt. Mikor lesz jobb, hogy már nem fog hiányozni a boldogság, a rengeteg közös élmény?
2014. máj. 11. 18:31
 1/3 anonim válasza:
Nos, ugyanebben a cipőben járok és szintén 2 évig voltunk együtt.. én fiú vagyok és engem is rászedtek.Csak mi az elején hosszas huzavona után szakítottunk nem ment..újrakezdtük és tök jó volt aztán kaki lett belőle mert jött egy ken barbi..(szőke magas kék szem izmos stb) és én meg lapátra lettem rakva.én se vagyok egy szent ember de ő se.és sokat segít ha lefoglalod magad vagy beszélsz róla valakinek, én szívesen segítek ha tudok :)
2014. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mióta jársz ebben a cipőben?:)
2014. máj. 11. 19:29
 3/3 anonim válasza:
lassan 2 hónapja, de még csak gyenge másfél :)(meg ugye egyszer pár hónap)
2014. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!