Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez eléggé meglepett?

Figyelt kérdés

Exem...írta chaten,hogy "fürcsi", most ment fürdeni, telót magával vitte,poénból mondtam neki,hogy na küldj csak egy képet,hagy nézzem milyen a kilátás?

Küldött egy képet magáról...nem szoktam meglepődni,de ez nagyon meglepett.18/F

írtam neki reflexből,hogy most eléggé megkívántam :D (én hülye)

és nem reagált rosszul erre a válaszra sem...Szerintetek?



2014. máj. 11. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
engem is meglepett a kérdésed pedig nem szokásom meglepődni
2014. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
engem a következő válaszoló válasza fog meglepni
2014. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lefeküdne veled. vagy csak húzza az agyad, és élvezi, hogy szakítás után is csorgatod utána a nyálad.
2014. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is inkább élvezem,nem pedig szenvedve csorgatom a nyálamat:D szóval rosszat nem ér el nálam...
2014. máj. 11. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is nem ártana tisztázni, hogy ki szakított és milyen okból.

Amúgy meg lehet, hogy most nem érzed szenvedésnek, de ha közben nem akarna már tőled semmit de továbbra is kellegeti magát akkor már igencsak szarul fogod érezni magad.

2014. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ő szakított velem,és miattam szakított velem :)

Nem fogok szenvedni,van egy titkom,amivel elfoglalom magam,ha olyat érzek amit nem kéne

2014. máj. 11. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy miattad szakított veled?

Ha csak nem verted vagy beszéltél úgy vele, mint egy kutyával akkor ez eléggé lerázós szövegnek tűnik.

2014. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:O
2014. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem vele úgy mint egy kutyával,nem is ütöttem meg,csak hagytuk ellaposodni a kapcsolatot...és amikor én ezt észrevettem, akkor már ő inkább kilépett belőle,ahelyett,hogy javított volna rajta.Amúgy barátként megmaradtunk elég jól...bízunk is egymásban.Ő legalábbis bennem nagyon...nem oktalanul mondjuk.
2014. máj. 11. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát kissé furcsa a lány, mert tényleg olyan, mintha direkt élvezné, hogy húzza a fejed... De ha neked ez nem rossz, akkor végülis nincs nagy baj.

16/L

2014. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!