Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem akar megbántan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem akar megbántani, vagy megteszi?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon aranyos srác, a kezdetektől fogva oda voltunk egymásért, több mint egy éve vagyunk együtt, és napról napra jobban szeretjük egymást. Mindent megtesz nekem , értem:)Annyi dolog keserítette meg néha a szép perceinket, hogy tudom milyenek a férfiak, és bámulják a nőket:) rákérdeztem és mondta h nem nézi mellettem:) kételkedtem benne, mert azért na:D nem sok az önbizalmam:) Leírtam neki hogy rettentő szarul esne és miért. Aztán mondta h tudja, és azért nem is nézi:) De sose szeretne megbántani, van h azért ír "kegyes" hazugságot hogy ne bántson meg engem:) Szerintetek tényleg megteszi ezt, hogy ne nézze őket?:)
2014. máj. 11. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megbízol benne, akkor hagyd el őt és keress mást, vagy éld le az életed egyedül.
2014. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát oké:) nagyon bízom benne, sose tenne nekem semmi rosszat:) DE ez teljesen más:)
2014. máj. 11. 21:27
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha... az a baj ha nem... az a baj.Ha azt mondja igen az a baj ha azt mondja nem az a baj.
2014. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindenesetre el fogod magad mellől lökni a hülye kis féltékenykedéseiddel.
2014. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jobbulást aranyom:xD Hiába akar egy szamár lóvá változni-sose jön neki össze, nem tudtad?:D
2014. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Miért lennék féltékeny ? nincsen mire. Csak a tudat h néz más nőket teljesen elrontja a kedvem:) szóba jött, akkor beszéltük ezt meg:) nem féltékenykedem, nincs kire, csak zavarna:) mert túl jó pasinak gondolom, magamat meg nem valami szép lánynak:) ennyi! de a kérdés nem ez volt, nem kellenek ilyen megjegyzések:)
2014. máj. 11. 21:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha megnézi. Ne piszkáld ilyenekkel.

Én is megnézem a férfiakat, sőt néha nőket, ha tetszik egy-egy ruha, vagy ha valaki annyira feltűnő, hogy muszáj megnézni.

Lehet ezt kulturáltan is csinálni. Csak az a gáz, ha valaki be is szólogat, megjegyzéseket tesz vagy még a csaj után is fordul.

2014. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szóba jött.Nem inkább te hoztad szóba a beteges féltékenykedésed miatt?
2014. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze, látja:) ahogy én is, de nem nézem tovább, csak egy pillanatig, és nem mondom hogy hú de jó pasi vagy akármi:) Azóta van, hogy ennyire rosszul fogom fel, mióta megcsaltalak !:) De nem piszkálom, az érdekelne h megteszi e szerintetek:)
2014. máj. 11. 21:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem piszkálod csak ezzel cseszegeted.De mi sokkal jobban ismerjük a barátodat és megmondjuk majd mit csinál.
2014. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!