Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudott? Nők miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott? Nők miért nem mondanak igazat ilyen téren?

Figyelt kérdés
Össze jöttem egy csajjal a mellettem lévő szomszédos városból. Nincs autóm, ezért minden nap busszal mentem hozzá. Azt mondta nekem, hogy büszke rám, hogy minden nap bebuszozok hozzá. Volt, hogy csak azért, hogy láthassam egy fél órára. Szakítottunk. Utána piásan bevallottam az egyik haveromnak, hogy szégyellte, hogy a buszmegállóba kellett értem jönnie! Meg hogy nincs kocsim. Ez nekem nagyon rosszul esett.
2014. máj. 11. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem miért nem mondta meg a frankót, ha a nők az őszinteséget díjazzák!?
2014. máj. 11. 22:34
 2/5 anonim ***** válasza:

passz... Nem tudom, ő egyszerűen ilyen természetű. De lehet, hogy a szakítás után keresett valami kibúvot, valami okot, ami miatt úgy érezhette, vagy el tudta hitetni a többiekkel,hogy miért voltál kevés neki.

Amúgy tényleg nem értem. Én őszinte vagyok a párommal és el is várom tőle ugyanezt. Lehet néha még sértő dolgokat is mondok neki, csak mert rákérdez és egyszerűen nem tudok neki hazudni. meg pl. nem ihatok semmilyen alkoholt és amikor ivott nem is sokat, akkor is érzik rajta, ilyenkor finoman közlöm, hogy tiszta büdös, úgyhogy tőlem ma még egy puszit sem kap. Így kénytelen Ő adni... :D

De valóban nagy erénynek tartom az őszinteséget.

2014. máj. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy anyagias kis liba. Én nem várnám el a páromtól, hogy "csak mert ő a férfi", ő fizessen mindent. Ez már a XXI. század, egyenjogúság van. L
2014. máj. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hülye p__icsa.
2014. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne foglalkozz vele! Nyilván világéletében volt autó a kis feneke alatt, mással el sem tudja képzelni a közlekedést. Szerintem nem az számít, hogy hogyan jutsz el a találkozó helyszínére. Barátom busszal, vonattal jön, vagy ritkán kihozzák autóval, én szintén tömegközlekedéssel oldom meg a dolgot. De nem ez a lényeg, hanem a célállomás, illetve az, hogy találkozzunk. Örülj, hogy megszabadultál egy ilyen szemléletű lánytól, fel a fejjel!
2014. máj. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!