Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgytársaim! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgytársaim! Ti mit tennétek a helyemben? Régi kapcsolat vs. Szenvedély?

Figyelt kérdés
2 és fél éve van egy kapcsolatom. Sehova nem megyünk, ülünk egymás mellett, mint a moziban. Bunkó, figyelmetlen velem, veszekedünk. Anyuci fiacskája és még féltékeny is. 1 évvel ezelőtt részegen megütött veszekedés közben. Megbeszéltük, megbocsátottam... de mostanra kihűlt minden, részemről vége...mégsem tudom otthagyni. Viszont van egy férfi, teljesen oda vagyok érte, bár nem ismerem de szenvedélyes vágyat érzek iránta, ez kölcsönös. Mit tennétek a helyemben? Hogy hagyjam ott a párom? Félek, hogy megbánnám, mert, mint barát nagyon jó társ.
2014. máj. 12. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján, amit leírtál róla, akkor is ott kellene hagynod, ha nem lenne más.
2014. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted és több a fájdalom a kapcsolatotokban mint a boldogság, akkor mi értelme? Én leírom neked, h mi zajlik benned:) Az a bajod, h félsz... Félsz, h mi van ha te otthagyod a jelenlegi párodat bízván, h a másikkal kapcsolatot kezdesz, de a másik mégse így gondolja és te egyedül maradsz. Szóval félsz az egyedülléttől! De miért? Ne hogy már egy pasitól akarj függeni! Szedd már össze magad! Miért csinálsz magadból papucsot?
2014. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos én is azt mondom lépned kell. Persze ez függ a kortól és a közös gyerekek számától is.

Mindkettőből minél kevesebb van, annál jobban lépned kell!

2014. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21 vagyok :) gyerek nincs! szerencsére
2014. máj. 12. 17:02
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!



Szerintem csak éretlen és gyáva vagy, azért nem hagyod ott a "pasid". Nem rosszabb semmivel mint te, és nem tesz jót a renomédnak, hogy így viselkedsz vele, az életednek meg az nem tesz jót, ahogy Ő viselkedik teveled. Az egyetlen megoldás, hogy veszed a bátorságot, és otthagyod.

2014. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kellett egy kis megerősítés! :)
2014. máj. 12. 17:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam már akkor vége lett volna, amikor kezet emelt rám..
2014. máj. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ott hagytam volna már akkor, amikor megütött.
2014. máj. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, az lett volna a leghelyesebb döntés!
2014. máj. 12. 17:12
 10/12 anonim ***** válasza:
Sose fogom megérteni, hogy egy nő hogy a jóbüdösfrancba nem hagyja ott és akkor a pasit, amikor az megüti????
2014. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!