Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSETEK LEGYSZIVES olvassát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSETEK LEGYSZIVES olvassátok végig és SEGÍTSETEK MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy van egy lány.Én nagyon SZERETEM őt és nem szeretném elveszíteni.És ezt ő is tudja már.Van egy barátja aki 18 de én és ő is csak 15 évesek vagyunk(igen 15 ÉS?).És már rég óta szeretem,kedveskedek neki,jókat hülyülünk,és viszonylag sokat vagyunk eggyüt,még a barátjával 1-2 hetente 1x találkozik...és egyszer mikor ittunk véletlenül szájon pusziltam egy másik lányt.ő elment azt mondta "sétáltam" lattam h rossz a kedve stb...aztán mikor haza kisérte az eggyik barátnőlyét még vissza jott es elmondta h nem harakszik csak rosszul esett neki.aztán mikor elbúcsúztunk megkérdeztem tőle:Szeretsz? a válasza annyi volt hogy "kicsit"(ugyanis van barátja hozzáteszem régóta)

SZÓVAL A TÉNYEK:

-valamennyire szeret

-mások előtt az iskolában nem szeretne ölelgetni mert azt hiszik h járunk(és ez nekem ROSSZ)

-van pasija (18)


MIT TEGYEK?

-tegyem fel azt a kérdést hogy Én vagy a Pasija?

-maradjon így és hátha lesz valami?


ÉS MÉG VALAMI

Egy megjegyzés Én FÉLTEM a pasijától ugyanis mit akar egy 18 éves srác egy 15 éves lánytól..2 hetente találkoznak szerintem 1000% h megcsalja...És én félek hogy olyat tesznek amibe Adri nem megy bele teljesen

KÉRLEK SEGÍTSETEK MIT TEGYEK???(hozzáteszem nem vagyok az a legszebb legjóképűbb srác)



2014. máj. 12. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amint megtanulsz írni (barátnőlyét), és, hogy 15 évesen az alkohol nem a barátod, akkor tiéd a csaj.
2014. máj. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Járj be az órákra, és komolyodj egy pöppet. Nyilván azért találkoztok sokat, mert osztálytársak vagytok, a másik meg nem(gondolom mert őt nem vágták meg nyelvtanból).
2014. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs...siettem és nem is szokásom a piálás...Tablettás bor:DD először próbáltam ki és NEM ittam annyit hogy berúgtam volna...ez csak egy véletlen volt a lány adni szeretett volna egy puszit és pont rá néztem:((
2014. máj. 12. 18:09
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk osztáytársak
2014. máj. 12. 18:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Jajj, tablettás bor...

Valami normálissal próbáltad volna legalább

2014. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
NEM AZ ÉRDEKEL H MIT KELLETT VOLNA INNOM ÉS ELBASZTAM ROSSZUL ÍRTAM LE EZ VAN...SZÍN 5-ÖS TANULÓ VOK...CSAK A GÉPNÉL ÍROK ÍGY.BYE
2014. máj. 12. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:

En nem harapom le a fejed amiert korodat meghazudtoloan irsz.

Szerintem ulj le vele es beszelgessetek el :)

15/l

2014. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,végre egy normális válasz...csak én attól félek hogy el fogom veszíteni:((
2014. máj. 12. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mit akarhat?!Én is 18voltam mikor 15éves volt az első csajom,a nők nem véletlenül választanak idősebb pasit az esetek 90%-ban,ebben a korban meg még 2-3év múlva is csak mazsolának fogsz tünni veled egy korosztályú csajoknál,az hogy gyakran találkozol vele meg semmire nem biztositék,egyébként ilyen korba hidd el bármire rá lehet venni ilyen korú csajt :),egyébként sok sikert az ügyhöz.
2014. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat biztos h nem veszi rá mert 1 Ismerem Adri-t és nem olyan 2 a srácnál 2x akkora vagyok és bármit tesz ha utána bortonbe kerülok is de ő bűnhődni fog de durván!:))
2014. máj. 12. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!