Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők inkább elvannak egyedül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők inkább elvannak egyedül, jobban szeretnek szinglik lenni?

Figyelt kérdés

Csomó nőt ismerek, akik úgy elvannak egyedül. Ismerkedni nem akarnak. Megnyugszanak azzal hogy majd jön az igazi..

A fiúk ezzel szemben állandóan ismerkedni próbálnak, tele vannak a szórakozóhelyek, internet, párkeresés céllal lévő fiúkkal.


2014. máj. 12. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

valamit tisztázzunk már. manapság a szingliség azt jelenti: szabadon baxhatóság/baxottság. az egyedüllét meg egyedüllétet.

tehát a kérdésedre a válasz: igen, jobban szeretnek kötöttség nélkül.... tisztelet a kivételnek!

:)))

2014. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én pl. nem bírom ki egyedül, kapcsolatfüggő vagyok, és mindig képes vagyok a dolgot a legkomolyabban gondolni. Az első barátommal is öt évig voltam együtt és én meglettem volna vele akár életem végéig is, csak ő volt még túl gyerek hozzám képest. Most 19 vagyok és egy 30 éves pasival vagyok együtt, mert ő legalább komolyan gondolja a dolgot, és nem azon nyöszörög hogy ő még csajozni akar meg bulizni, én szeretem a kötöttséget, hogyha valakinek sokat jelentek, és nem úgy áll hozzá a kapcsolathoz hogy most elvagyunk de majd egy hónap mulva úgy is jön más.
2014. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én jobban szeretem ha van akit szerethetek, tudok kivel lenni. Most vagyok tul egy eleg erdekes szakitason.. Mármint szüneteltetünk, és ez már eléggé szakításnak tűnik. Nagyon szeretem, és életem végéig ellennék vele. Nem akarok szingli lenni.. :)
2014. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kolosszus22 ***** válasza:

Manapság nagyon nehezen megy az alkalmazkodás a másik emberhez mind a férfiak, mind a nők részéről. Ezért van ennyi egyedülálló, senki nem enged az elvárásokból, az évek pedig repülnek, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok kivétel. Az "igazi" az meg nem fog bekopogtatni az ajtón senkinek, azért valamit tenni is kell.

27F

2014. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sokszor visszasírom azt az idõt amikor nem voltam még kapcsolatban :D

Jó egyedül lenni mert akkor nem kell tekintettel lenni senkire. Ezt úgy értem, hogy akkor szabadon hozhatok döntéseket. Pár példa: köldök piercienget szerettem volna de a páromnak nem tetszett ezért nem engedte meg, hogy csináltassak.

K1-re akartam járni de ezt se engedte mert, hogy megsérülhetek.

Igaz, hogy ezek apróságok de a 20. ilyen már nagyon idegesítô tud lenni.

A másik gond meg az, hogy hangulatember vagyok ezt meg nehéz összeegyeztetni egy kapcsolattal.

Ha egyedül lennék kiélvezném a gondtalan és egyszerû életet, nem keresnék párt.

Mielõtt megkérdezné valaki, hogy miért vagyok a párommal ha ennyi bajom van a válasz annyi, hogy szeretem.


19/L

2014. máj. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek egyedül lenni. Az érzelmi intelligenciám kb a nullával egyenlő, szörnyű barátnő lennék. Önző vagyok, önfejű, és képtelen lennék a monogámiára.

a kapcsolat olyan, mint a gyerek, az egyetem vagy az anális szex: nem való mindenkinek, nem mindenki szereti. És ez teljesen rendben van.

Én nagyon jól megvagyok egyedül. Van állandó szexpartnerem, meg egy macskám, viszont nincs dráma, és a magam ura vagyok. Számomra ez a legideálisabb.

2014. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretek egyedül lenni, viszont az ismerkedést sem tudom erőltetni. Voltam fent társkeresőn, ott nem úgy tűnt, hogy sok pasi komolyan gondolná, bár végül egy randi sikerült onnan. Hát hiába, nem volt meg a vonzalom köztünk.

Nem belenyugvásról van szó, hanem én nőként azon felül, hogy eljárok szórakozni, új embereket ismerek meg nem tudok mit hozzátenni az udvarláshoz. Nem kiskirálylány vagyok elefántcsonttoronyban, de egyszerűen kényelmetlenül érzem magam a "vadász" szerepében. Amelyik srác meg úgyis a külsőre megy, annak mindegy hogyan pillogok.

2014. máj. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!