Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ez elszigetelt eset,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez elszigetelt eset, vagy ez valamilyen "trükk" nálatok?

Figyelt kérdés

Évek után újra elkezdtünk találkozgatni (exbarátnő), eleinte csak barátilag, majd elkezdtem érezni iránta valamit.


Megtörtént a csók is (ő kezdeményezte, konkrétan beszélgetés közben nekem esett...), majd kicsit "ellaposodtak" a dolgok. Rákérdeztem, hogy hányadán is állunk most mi ketten, nem válaszolt, majd mikor jobban forszíroztam a dolgot, kicsit ingerülten azt válaszolta e-mailben, hogy régen jártunk, de most barátok vagyunk, és nem olyan régen egy kicsit nekemesett, de ennyi és hogy bocsánat érte.


Szóval:

- egy fiú baráttal (velem) hetente többször vannak kettesben órákat

- a fiú barát egy-két-három hetente virággal lepi meg (vagy csokival),

- és az sem gond, hogy a fiú barát néha megsimítja az arcát… mert az ugye belefér a barátságba.

- JA, és az sem gáz, hogy egy kis pohár bor után a fiú barátot szenvedélyesen megcsókolja, majd kb. 2 héttel később szintén ugyanígy köszönnek el egymástól...

furcsa egy barátság ez... :)

(mindketten 29-ek vagyunk)


2014. máj. 12. 19:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Nyilván tudja (sejti), hogy félreértettem a dolgot köztünk (de szerintem objektíve nézve szerintem ezt nem lehetett máshogy értelmezni....)


Én értettem félre a "jeleket"? Vagy lehet, hogy tényleg ennyire hülye?


Kb. 2 hete írta meg, hogy (szerinte) mi van köztünk (vagy mi nincs), azóta én nem kerestem, ő sem keresett. Ennyi volt? Találkozol valakivel hónapokon át... hetente többször, nevetsz vele, jól érzitek magatok, aztán ennyi?


Nem akarok "kajtatni utána", vagy kellene? Ezek után tök kellemetlen lenne találkoznunk, vagy nem is tudom.

2014. máj. 12. 19:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ebből szexbarátság lesz előbb utóbb...


Egyébként valszeg kavar másokkal is,és veled is elszórakázik.

2014. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a trükköt a köznyelv csak úgy ismeri, hogy ribiség.
2014. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyen esetekre mondom, hogy az anyjával szórakozzon. Kettesben lenni még barátság, ajándékokat elfogadni kihasználás, nekiesni a barátnak játszadozás.
2014. máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nőként a csaj helyett is szégyenlem magam...

Ez a szivatás kategória. Gyorsan pattintsd a csajt, csak kihasznál és játszik veled.

2014. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hajnalka123 válasza:
Vagy csak lehet h nem bisztos az érzéseiben! Nem tudja h mi lenne a jobb veled vagy Nélküled?! Beszéljétek meg személyesen h szeretne e valamit vagy sem!
2014. máj. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!