Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetett ez szívatás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett ez szívatás? (többi lent)

Figyelt kérdés
5 éve vagyok párkapcsolatban.A barátom elég pénz centrikus és kevés volt neki az a pénz amit kerestem. Így 1 hónapra kimentem külföldre csak miatta.De amikor haza jöttem a cuccaimat zsákba tette.Nem tudtam,hogy most mi van vele beszélgetni nem lehet. De ott maradtam mert kifizettem a lakást! De nem beszéltünk,nem is köszöntünk egymásnak én próbáltam mindent helyre hozni de nem! Amikor ott aludtam mellette mindig akartam valami sex. De mindig azt mondta hogy fáradt és hogy keressek valami sexpartnert ha sexelni akarok ez nekem nagyon rosszul esett mert én nagyon szerettem őt. 20.000 ft-al többet adtam neki és azt hittem hogy azt vissza kapom ,de nem.Így elmentünk vásárolni kaját.Akart chipset de nem,mert drága de mondtam neki hogy én fizetek ő erre ja ha te fizetsz úgy jó akkor kell cola is mondom neki de abból a pénzből amit adtam pluszba. Nagyon megsértődött,ott hagyott faképnél.Haza mentem én is és az asztalra kidobta a pénzt: "nesze b..meg" elkezdtem főzni... Nagyon nem törődik velem mert mindig játszik gépen, szóval semmibe vesz.Reggel mondom de jó tudok venni cigit,de mire felkeltem elvette a pénzemet,így egész nap a munkába nem tudtam enni se cigizni.Ő meg sajnálja tőlem. Este 9 kor haza jött és magának csinált cigit azt hittem nekem is fog,de nem.Közli velem hogy megy el a szüleihez 6 napra és nekem mar csak az a 20.000 ft maradt arra a hétre és becsapta az ajtót és elment! Egyszóval otthagyott pénz nélkül,kaja nélkül egy hétre!Mi lehetett ez benne??

2014. máj. 12. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
miért vagy együtt ezzel a halfaszúval?
2014. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek is vagy vele?
2014. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem vagy te egy kicsit társfüggő? minek pénzelsz egy férfit?
2014. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jól nézel ki legalább? :D mert ő fáradt és otthon sincs
2014. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2014. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy baratnom pont ezt csinalja hiaba mondom hogy doaja ki LEGALABB TE HALGASS RAM
2014. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az irasodbol itelve, inkabb nem mondok semmit...
2014. máj. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!