Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiú csak játszott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú csak játszott az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Mostanában randiztam egy fiúval. Egy éve ismerjük egymást. Mindig eljátssza velem hogy találkozunk utána pedig napokig vagy hetekig nem is keres. Azt mondta hogy neki 1 év nem elég egy kapcsolat kialakításához. Kérdeztem tőle hogy ő csak barátként tekint e rám és azt mondta hogy nem, de mondta hogy nem áll készen egy párkapcsolat kialakitára. Pedig korban már közelíti a 30-at. Azt mondta hogy ő csak ismerkedni szeretne velem. Pedig már megfogta a kezemet séta közben és csókólóztunk is. Vagy az már nem számit komoly dolognak?
2014. máj. 13. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha lefeküdtél már vele, akkor egyértelműen csak húzza az agyad, rajtad kívül kavar még mással is, azért keres csak olyan ritkán.
2014. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije téged meg sajnos hüénnek néz bocs hogy ezt irom.
2014. máj. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem volt köztünk komolyabb dolog. Csak csókolóztunk.
2014. máj. 13. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy még az anyukájáékkal él-e 30 évesen?
2014. máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem 30 éves, de a már lassan egy pár év múlva annyi lesz. Amúgy igen a szüleivel lakik.
2014. máj. 13. 09:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Valamiért volt egy ilyen megérzésem.


Nem tudok sajnos tanácsot adni, férfiban nem találkoztam még ilyen "megfontolva haladó típussal" - csak találgatni tudnék az okokról, de nem vagyok pszichológus.


Te tudod, hogy mit remélhetsz ettől a kapcsolattól, ha ő ennyi idősen, egy év ismerkedés után még úgy érzi, hogy "nem áll készen egy párkapcsolat kialakítására".

2014. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy én komoly kapcsolatot szeretnék majd kialakítani idővel. De a fiúk nem azért ismerkednek valakivel hogy idővel később kapcsolatot alakítsanak ki?
2014. máj. 13. 09:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudod, ha valaki szerelmes, akkor nincs ilyen, hogy nem áll készen.

Ő nyilván nem szeret, és ha egy év alatt nem szeretett meg, akkor nem is fog. Max olyan lehet, hogy megkedvel, tetszel neki, és teszem azt ha nincsenek más lehetőségei, akkor mégis megpróbálja veled, de szerintem ez eléggé megalázó lenne, ne legyél ilyen helyzetben.

És igen, játszadozik veled, ez eléggé egyértelmű. Akik csak ilyen ritkán tűnnek fel az ember életében, azokat jobb minél előbb kiiktatni. Én ilyenkor mindig azt mondom, hogy gondolj bele, neked valószínűleg minden napod azzal telik a találkozások közt, hogy várod, hogy mikor keres megint, mikor láthatod újra... ezzel szemben ő leszarja az egészet, és ha nagyon unatkozik, vagy épp nincs más, akkor veled is beéri. Baromi megalázó, és ennek a gondolatnak kellően kiábrándítónak kéne lennie. Lépj tovább.

23L

2014. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát a tegnap elég csúnyán leráztam őt, úgy hogy szerintem nem is fog keresni. Írtam hogy soha nem szeretnék vele találkozni. Megírtam neki hogy nekem mások az elképzeléseim egy kapcsolattal kapcsolatban. Eleinte azt hitem hogy csak félénk meg ilyesmi. Biztattam hogy nyugodtan kereshet, de ezek szerint nem ez volt a baj. Amúgy úgy tudom még nem volt barátnője se. Egy helyen lakunk még se volt arra ideje hogy mindennap találkozzunk.
2014. máj. 13. 10:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Annak a gyanúja nem merült fel benned esetleg, hogy aszexuális?
2014. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!