Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj, ezzel a baratsaggal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj, ezzel a baratsaggal?

Figyelt kérdés

Majd' ket eve vagyok egyutt a parommal, Londonba ismerkedtunk meg.

Tudtam, hogy itthon van egy felesege de kulon elnek csak vettek hitelre egy lakast es ezert nem valltak meg el.

A hitelt a parom fizeti es szobam megallapodtak hogy no nem tart igenyt kesobb sem semmire. Nekem furcsa volt de hat o tudja.

Azt mondta bizik benne, nem fel.

Vissza koltoztunk es az o lakasaban elunk.

Egyik nap munka utan mentem haza es lattam hogy valaki a mi levelenk kozott bogaraszik es megkerdeztem mit csinal..

Kiderult hogy o a feleseg es mivel oda van bejelentve egy hivatalos level re var. Bemutatkoztam es felhivtam teazni.

Nagyon jol ereztem magam, sok mindenben egyforman gondolkozzunk es hasonlo az erdeklodesunk is.

Tobbszor mentunk azota egyutt vasarolni vagy kiallitasra .

Tegnap kaptam a munkahelyemen ket szinhaz jegyet es elhivtam es nagyon orult neki.

De a parom veszekedett velem, hogy mostmar fejezzem be. Ez baratsag zavarja es nem normalis dolog.

Az ex gyerek pszichologus (parom folyton bolondozza).

Jogosan akadt ki? Komolyan be kellene fejeznem ezt a baratsagott?

Az ex parja is kedves es nem feltekeny ram.


2014. máj. 13. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Csak várd ki a végét! Mikor lehull az álarc! Majd meglátod mire megy ki ez a nagy barátkozás a részéről!


Ne haragudj, te tényleg ennyire gyerek vagy?

2014. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj vele, hogy a párod szeretne egy tisztes távolságot tartani az extől, de ha barátkozol vele, az nehezen fog menni.
2014. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
még házasok?
2014. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

"mire megy ki ez a nagy barátkozás a részéről!"


Ez a szerencsétlen barátkozott, egy pszichológusnak pedig ez felkérés keringőre.

2014. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Megertelek mindkettotoket.

A parodnak o az ex, de meked viszont egy tiszta lappal indult baratsag.

Milyen gyakran talalkoztok?

2014. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Nekem tetszik, hogy jól kijössz a barátod ex nejével. Az ember mindig csak az ellenkezőjéről hall! Szerintem a barátodnak 0% köze van ahhoz, hogy kivel barátkozol. Mitől van félnivalója? Akármitől is, te nem vagy a tulajdona, ne hagyd magad! Felnőttkorban olyan nehéz igazán jó barátokat találni. Én drukkolok neked!
2014. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon furcsa az utolsó válaszoló. Igenis furcsa, ha valaki a párja volt nejével barátkozik. Lehet vele jó viszonyban, de a barátság az túlzás. Ez azt érzékelteti, hogy nem elégíti ki a párja, nem szereti igazán, mert az lenne a normális, ha féltékeny lenne a volt nejre. Itt a férfi szereti jobban a barátnőt, nem a barátnő a férfit.
2014. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Ha téged nem zavarna, ha összehaverkodna egyik fontosabb exeddel a párod, akkor ok, bár én figyelembe venném, hogy a páromnak kényelmetlen ez a dolog. Én megtudom őt érteni, így ismeretlenül is. Neked miért nem megy?
2014. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is a belem kifordul a 6-os választól, annyira nyúlós és gusztustalan. És még hozzáteszi, hogy "nem vagy a tulajdona..." jaj.. , de nem is kötelező neki elnézni ezt a játékot, dönthet úgy, hogy akkor inkább egyet sem, mint ezeket párban.
2014. máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Havonta ket harom alkalom.

A parom es az exe nem tartjak a kapcsolatott, amikor a fwlesegevel vagyok soha nem tema a parom!

2014. máj. 13. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!