Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy több mint barátom, aki nemsoká hazalátogat (külföldön dolgozik), de közben meg az exemmel találkozgatok. Igazából nagyjából ugyanolyan a kapcsolatunk, mint mielőtt szakítottunk, teljesen olyan érzésem van, mintha járnánk, de hivatalosan nem. Valahol tudom, hogy nem megcsalás a másik sráccal találkozni, de mégis olyan rossz érzésem van tőle. Mit gondoltok?
2014. máj. 13. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezt az exeddel kellene tisztáznod, ha úgy érzed, hogy magadtól nem tudsz dönteni.
2014. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De nem beszélhetek neki róla!
2014. máj. 13. 18:08
 3/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyit megkérdezhetnék találkozhatok-e más pasikkal. De azt sem hajlandó tisztázni, hogy most akkor külön vagyunk-e, vagy sem. Szeretném látni a másik srácot, és megnyugtatná a lelkemet, ha nem lenne megcsalás, ha a másik sráccal úgy alakul, de vele nem tudnék járni, nem hagynám el érte az exemet (vagy nem is tudom mi).
2014. máj. 13. 18:15
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy mennyire egészséges a kapcsolat, mások kárán már megtanultam, hogy én ilyenbe sosem megyek bele. Nem tudom mi van a másik sráccal, összejöttök-e, lesz-e bármi, vagy csak szórakozni akarsz vele kicsit. Tudom, hogy ez már nagyon nem a kérdésre vonatkozik, de szerintem mindenképp át kellene beszélnetek a kapcsolatotokat, és ha nem juttok dűlőre, végleg lezárni.
2014. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha egyszer az exed minek találkozgatsz vele? Azelőtt mielőtt tisztáznád vele a kapcsolatod ne találkozgass másokkal szerintem.
2014. máj. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos lehetetlen vele megbeszélni :(
2014. máj. 13. 18:58
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom, hogy zárd le egyszer s mindenkorra.
2014. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy mondjam meg én, hogy mit akarok, mert én szakítottam vele. De én azt kérdeztem ő mit szeretne. Arra nem válaszolt.
2014. máj. 13. 19:15
 9/21 anonim ***** válasza:
Istenem. Ha te szakítottál, jogos elvárás. Döntsd el, mit akarsz, és mondd el neki.
2014. máj. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Azért szakítottam, mert úgy éreztem, már nem szeret. Mégis hogyan mondhatnám neki, hogy járjon velem, ha fogalmam sincs mit érez, és nem hajlandó arra válaszolni, hogy szeretne-e járni velem, vagy sem? Úgy csinál ilyenkor, mintha neki mindegy volna. De már hogy a manóba lenne mindegy? Hogy mondhatnám meg neki, hogy én mit akarok, ha neki nem számít ez az egész?

Lehet, hogy igazatok van, hagynom kéne. Lehet úgy is lesz, meggondolom.

(Azt pedig csak zárójelben jegyzem meg, hogy a kérdésben kihagytatok egy apró részt... valahogy mindenki átsiklott fölötte, de igazán nem fontos)

2014. máj. 13. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!