Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek le akar koptatni?

Figyelt kérdés

A fiú, aki tetszik azt mondja nem akar kapcsolattal bajlódni, mert ez mmost nem érdekli. Küldtem neki egy képet, ahol összevágatam vele magam, azt mondja szép lány vagyok, de most nem akar komoly kapcsolatot?

( ne írjátok h keressek mást)

Van nála még esélyem? Mit tegyek, hogy akarjon és szeressen?Hogy kedveltessem meg magam vele?


2014. máj. 14. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A bizarr kategóriában vagy.
2014. máj. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar senkit, akkor, ha a fejed tetejére állsz is, akkor se lesz veled.
2014. máj. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nisa válasza:
Én akkor szoktam ilyet mondani,ha nem érdekel az illető.De én nő vagyok,a pasiknál ez lehet máshogy működik.Szerintem nem komoly kapcsolatot nem akar,hanem konkrétan te nem érdekled.Mert ha két ember eszeveszetten vonzódik egymáshoz,abból mindig lesz VALAMI,ha akarják ha nem:)
2014. máj. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az amit én sem tudok eldöntenni...azért tettem fel a kédést
2014. máj. 14. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!