Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek lennétek egy depressziós emberrel járni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 01:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen és ha lány vagy írj
2014. máj. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2014. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezért kihoznám a depresszióból és utána járnék vele. :D
2014. máj. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

igen!

rávezetném a rendszeres szexre is :) depire nagyon jó,higgyjétek el!

2014. máj. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, tudom, hogy kegyetlenség ilyet írni, de nem. Nekem is elég komoly problémáim vannak, mégis tudok pozitív maradni, vidám lenni. Megértem, hogy másoknak is vannak problémái, de én a jókedvű vidám embereket szeretem, nálam az önsajnálat nem jön be.
2014. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ha valaki valóban depressziós azaz beteg akkor az nem feltétlen önsajnálat. de én sem járnék depresszióssal ugyan is nekem nagyon fontos hogy a párom hogy érzi magát és ha azt látnám hogy nem boldog bármit is teszek az engem is depresszióba kergetne valószínűleg.
2014. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
járni nem, max ülni, haknamatata
2014. máj. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jaa abban reménykednék hogy megtudom változtatni :P
2014. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Éppen úgy látom mint az ötödik válaszoló:)
2014. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, találkoztam már a depresszióval és ronda egy dolog (persze nemmindegy milyen), de én nem akarok arra hazmenni hogy kinyírta magát (ez lett az vége legutóbb, szerencsére nem kapcsolatom vagy családom, csak hozzám közelálló személy) az életbe nem jön össze olyannal aki mentálisan sérült. A testi fogyatákosság más azt bizonyos mértékben tudom tolerálni.
2014. máj. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!