Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 eves evfordulora mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 eves evfordulora mit lehetne adni?

Figyelt kérdés

julius elejen lesz 1 eves evfordulom a parommal.tudom hogy o is vesz nekem vmit,es enis szeretnek.de semmi otletem. most volt a szuletesnapja,amit szeretett volna megkapta tolem.mas otletem szinte nincs is.

ötletek?


Elore is koszi



2014. máj. 15. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
te melyik nemhez tartozol?
2014. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
en nö vagyok.
2014. máj. 15. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
en nemreg kaptam egy olyan heinekenes hordot, ha szereti a sort, akkor annak nagyon orulne :D bar az nem evfordulos ajandek...mikor baratnommel 1 evesek lettunk, akkor en csinaltattam 2 trikot (egyet neki, egyet magamnak) aminek a hatan azt irja h I love you es nyilakkal egymasra mutatnak a nyilak ha setalunk az utcan. Elore pedig egy zoidberges kepet raktam (nemtom , hogy ismered-e a szereplot) amin azt irja, hogy nobody loves me (sokat neztuk abban az idoben azt a meset, onnan az otlet). Ha meg pikansabb dolgot szeretnel neki adni, akkor keszits el egy tarsasjatekot, aminek az a cime, hogy ki megy el a vegen. (kulonbozo mezokre lepsz, es huzol feladatokat, amiket kell teljesitsetek). Esetleg meg olyan is adhatsz neki, hogy csinalsz egy rakas cetlit. (en 365-t csinaltam) es mindegyikre irsz valamit es napi egyet huzhat csak a parod. Most hirtelen ennyi jutott az eszembe
2014. máj. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
háááát... én azóta, amióta az exem jól megsértett az egyik ajándékkal kapcsolatban, nem veszek senkinek se évfordulósat. de amúgy szerintem menjetek el vacsizni :)
2014. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

a vacsi az normal nalunk.havonta azert eljarunk.ennyi kijar.

evfordulokor meg tuti hogy megyunk,ez alap.celozgatott mar a parom sejtesem van hogy mit kapok.egyutt elunk elejetol fogva.en 25 eves ö 32.

aza gond megvan mindenunk,ezert vagyok kifogyva az otletekbol.ekszer telefon ruhak stb minden ilyenek megvannak.Tudom hogy nekem ekszert vesz,de az nem tiszta meg hogy eljegyez e.mondta mindenkepp evfordulokor.vagy iden vagy jovore.ha iden nem,akkoris nyaklanc lesz.sztem. gondolom azert kerdezgetett mit szeretnek majd.mondtam hogy nyaklancot szeretnem lecserelni,meg uj orat.orat hetfon kaptam.ezert gondolom hogy nyklanc vagy gyuru lesz a reszerol.

tolem most kapott uj karkotot,amit szeretett volna.tobbi mindene megvan mindkettonknek.azert vagyok bajban.de vmi aprosagot,irt a masodik kommentelo nem tossz otleeteket,bar nem iszik sört,de azon kivul tobbi jo.

meg egyszer koszi :)

2014. máj. 15. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!