Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon kisülhet ebből még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon kisülhet ebből még valami komoly is, vagy felesleges álltatom magam?

Figyelt kérdés

Meg írtam egy fiúnak, hogy nagyon tetszik. Kérdezte mit szeretnék tőle mondtam egyenlőre személyesen megismerni.

Válasza:

"Én nem vágyom komoly kapcsolatra. Nem szeretnék bele bonyolodni egy párkapcsolatba" "Ha mégis szeretnél velem találkozni utána ne szídj, hogy ez a szemét csak kihasznált téged."" Én megmondtam nem akarlak megbántani, félre vezetni tisztázom az elején."


Kérdeztem miért nem akar kapcsolatot.


Válasza: "Biztos, hogy nem szeretnék állandó barátnőt. Ez 100%. Azt is leírtam nem karlak kihasználni. Te is egyet értettél ebben. És akkor itt meg is érkeztünk. "


Írtam neki, hogy 3 mondatban összefoglalná milyen ember is valójában mert csak képekről ismerem. Erre a Válasza : Na jó, akkor jó éjszakát

Mondtam neki, hogy akkor megteszem helyette : Én ezeket írtam neki: Egy szűkszavú férfi vagyok, aki nem vágy komoly kapcsolatra pláne nem tőled. Szeretek inni, bulizzni dugni mert pasi vagyok. Vígan élem az életem kisebb nagyobb gondokkal. Remélem jól alakítottalak.

A Válasza: A pláne nem veled és a buli nem illik bele.



Lehet köztünk komoly kapcsolat, ha igen akkor hogyan? Azt mondta szép lány vagyok.. Mit tegyek, hogy akarjon tőlem komolyat ne csak szext??

17 L (szűz) 22 éves F van szó


2014. máj. 15. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
fogyatékos vagy? szexet akar tőled, másra neki nem vagy jó. miért nem törődsz bele és hagyod békén?
2014. máj. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudom sajnos hagyom most egy ideig. De kérdeztem , hogy csak tőlem nem akar komolyat vagy mástól sem. Azt mondta tőlem se m meg mástól sem.

Most akkor mi van?

2014. máj. 15. 12:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nekem az sül ki,hogy nem lesz ebből semmi.. Szerintem keress olyan srácot,aki komoly kapcsolatot akar,és nem egy begyöpösödött p.cs.Viszont legalább őszinte volt veled,ez becsülendő.
2014. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az, hogy nem akar komoly kapcsolatot. azt jelenti amit jelent. kisegítőbe jársz? ?? NEM AKAR CSAK DUGNI
2014. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De mindenki számára más ként nyílbánul meg a komoly kapcsolat. A számomra azt jelenti, ha két fél között már van szex az azért már elég komoly dolog. De megírtam neki, hogy nekem nem éri meg , hogy csak wc-nek használjanak maximum...

Nem vagyok fogyatékos csak sajnos szerelmes

2014. máj. 15. 12:24
 6/14 anonim ***** válasza:

a komoly az párkapcsolat


a szex nem komoly

2014. máj. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó lehet ti jobban tudjátok én még fiatalka vagyok...
2014. máj. 15. 12:36
 8/14 anonim ***** válasza:

ez igaz


30+F

2014. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De szerintetek ebből lehet komoly kapcsolat?
2014. máj. 15. 12:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg semmit se akar tőled!

Törődj bele és hagyd szegényt!

2014. máj. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!