Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivan engem a baratom?

Figyelt kérdés
Folyton az olebe ultet, es a nyakam csokolgatja, fogja a fenekem.. stb... Kivan engem? Vagy ezt csak kedvessegbol?
2014. máj. 15. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom meg akar már dugni. És igen, kíván meg biztos kivan.
2014. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kivan hanem elakar hagyni
2014. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. máj. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lenne beléd, és mélyen szeretne, sokkal félénkebb lenne, akkor a kezedet szorongatná, meg száz milliószor elmondaná, mennyire boldog, hogy ott vagy neki. Ez csak annyit tesz, hogy szexre kellesz csak.
2014. máj. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Millioszor mondja hogy szeret,bizonyitja is meg persze rengetegszer kedveskedik meg hasonlo. Van mikor csak orakig ulunk es csak nez es szorosan magahoz olel, es aranyosnal aranyosabb dgokat mond:)
2014. máj. 15. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent. Még nem vagy meg neki, nem érzi, hogy a gyeplő a kezébe lenne, akkor ilyenek.Majd ha miután meg vagy neki, másfél év múlva is, hajt érted, majd akkor kezdhetsz neki hinni.Addig semmit.
2014. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy valóban szerelmes férfi nem így viselkedik, mint amit te írtál. Csak egy neveletlen, és az ösztönein nem igen uralkodó fazon, akinek egyetlen gondolata van, hogy bárkibe, de betegye. Ismerős az ilyen típus, nekem nem kell ill. kellett sosem.
2014. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!