Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Töröljem vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Töröljem vagy ne?

Figyelt kérdés
Az előző párommal 3 évig voltam együtt, nem volt épp egy "kifizetődő" kapcsolat, szerencsére sikerül kilépnem belőle. A közös képeinket megtartottam, de még csak nem is a gépen, hanem egy pendrive-en őrzöm. Igazából nem érdekelnek a képek mert nem nézegetem, csak van és úgy gondolom jó helyen van ott ahol van. Jelenlegi páromat mégis zavarja. Törölni nem akarom mert nem rendelem alá magam más akaratának ha én nem tartom fontosnak, de azt sem akarom hogy a páromnak ez lelki, vagy önbecsülési problémákat okozzon.
2014. máj. 15. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne töröld!

Jó lesz az 10-20 év múlva. Mikor már csak nevetsz az egészen. Nyilván ne nézegesd, de azért nem mondhatja meg a mostani pasid, hogy mit kell tegyél az emlékeiddel. Amúgy meg ha ilyen a pasid, akkor erélyesen szólj rá, hogy tudja hol a határ. Nem avatkozhat bele ezekbe.

34F

2014. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne töröld, 3 év az elég jelentős idő szerintem, h vmi emlék megmaradjon belőle és a mostani párod a múltad egy részét akarja kitöröltetni veled :D szerintem nem olyan háborús bűn, h ha nem törlöd ilyen miatt szakítanátok vagy valami.
2014. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, persze hogy nem háborús bűn. Nem is szakításról van szó, csak szeretem megadni az embereknek amit szeretnének.. pont ezért is voltam a másik kapcsolatban én az álárendelt, holott egy nagyon temperamentumos egyéniség vagyok, na de ez mindegy is. Azt hiszem a legjobb az lesz ha elmondom neki h a múltammal kell elfogadnia. Erélyesen nem kell rászólnom mert nem az a tipus aki cirkuszol ilyenek miatt, csak megbántani nem szeretném :) mit mondhatnék neki?
2014. máj. 15. 13:28
 4/13 anonim ***** válasza:
ne töröld, az ilyen elmebeteg zsarnok
2014. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
azért tartsd meg mert ezt a múltad. nem akarod kitörölni a múltad.
2014. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindened átkutatja?Másold át valamire őket mikor a pasid nincs otthon és utána látványosan töröld le előtte a pendrájvról.
2014. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem kutatta át semmim :D egy játékot raktam az ő gépére a pendrájvomról és annyit mondott hogy azt hitte már kitöröltem és nem sokkal utána telefonban mondta hogy zavarja, tehát azóta még nem beszéltem vele erről... zsarnok?? ugyan már.. :)
2014. máj. 15. 13:55
 8/13 anonim válasza:
Ilyenkor mindenki a saját véleményét mondja, de valójában csak egy kérdés van: akadtál már bele a volt női képébe a lakásotokon? Ha igen akkor egyértelmű a helyzet, ha nem akkor ő tekintettel van rád és fordítva ez már nem igaz.
2014. máj. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hát had zavarja. Abba még nem halt bele senki. Téged is biztos zavar benne valami. Mondjuk hogy kicsi a farka. Mégsem csinálsz belőle ügyet...
2014. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Megírtam a legegyszerűbb megoldást.Másold át és nincs vita.Minek teszel fel kérdést ha senki tanácsát sem fogadod el?
2014. máj. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!