Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi ezt mondja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt mondja ezt higgyem is el?

Figyelt kérdés

kezdeményeztem nála. Azt mondja nem akar most komoly kapcsolatot. Kéredztem, konkrétan én tőlem azt mondja nem nem csak én tőlem, hanem mástól sem.

Azt mondja jelenleg ez most nem érdekli, és nem akar egy kapcsolattal bajlódni sem.

Szerintetek igaz, vagy csak le akar koptatni??


2014. máj. 15. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Le akar koptatni ,sajnálom :/
2014. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 hónapja szakított a barátnőjével...
2014. máj. 15. 13:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Téged mindenképp le akar koptatni. Az más kérdés, hogy igaz-e...
2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kamu. Nem tetszettél neki ennyi.
2014. máj. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen. Mi van akkor, ha TÉNYLEG nem akar komoly kapcsolatot, hanem élni akarja a nyugodt agglegény életet?!
2014. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt mondja szép lány vagyok, kihasználni és megbántani sem akarna de kapcsolatot nem akar most, csak dugni... így meg mondta
2014. máj. 15. 13:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Baromság! Nem kellettél neki. Te nem kellettél neki.


Amúgy ti nők is ezt mondjátok.

2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt is mondja, hogy tetszek neki. Na akkor mi a helyzet?? Bizarr mi? :D
2014. máj. 15. 13:31
 9/13 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem! Én szeretnék kapcsolatot!
2014. máj. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

te vagy megint? már megmondtuk:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Vajon kisülhet ebből még valami komoly is, vagy felesleges álltatom magam?


Meg írtam egy fiúnak, hogy nagyon tetszik. Kérdezte mit szeretnék tőle mondtam egyenlőre személyesen megismerni.

Válasza:

"Én nem vágyom komoly kapcsolatra. Nem szeretnék bele bonyolodni egy párkapcsolatba" "Ha mégis szeretnél velem találkozni utána ne szídj, hogy ez a szemét csak kihasznált téged."" Én megmondtam nem akarlak megbántani, félre vezetni tisztázom az elején."


Kérdeztem miért nem akar kapcsolatot.


Válasza: "Biztos, hogy nem szeretnék állandó barátnőt. Ez 100%. Azt is leírtam nem karlak kihasználni. Te is egyet értettél ebben. És akkor itt meg is érkeztünk. "


Írtam neki, hogy 3 mondatban összefoglalná milyen ember is valójában mert csak képekről ismerem. Erre a Válasza : Na jó, akkor jó éjszakát

Mondtam neki, hogy akkor megteszem helyette : Én ezeket írtam neki: Egy szűkszavú férfi vagyok, aki nem vágy komoly kapcsolatra pláne nem tőled. Szeretek inni, bulizzni dugni mert pasi vagyok. Vígan élem az életem kisebb nagyobb gondokkal. Remélem jól alakítottalak.

A Válasza: A pláne nem veled és a buli nem illik bele.


Lehet köztünk komoly kapcsolat, ha igen akkor hogyan? Azt mondta szép lány vagyok.. Mit tegyek, hogy akarjon tőlem komolyat ne csak szext??

17 L (szűz) 22 éves F van szó

2014. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!