Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan éreznétek magatokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés
Az én munkám mindig hétfőtől péntekig van. A páromé változó, mert ő a vendéglátásban van. Ezért leginkább csak akkor tudunk találkozni, ha szabadnapja van. Írni, nem ír nekem, persze amikor dolgozok, megértem, hogy a munka miatt. De a szabadnapjain sem. Szinte mindig én keresem. Ráadásul most volt neki kettő, de nem volt képes rám áldozni egy napot, egy órát sem a szabadnapjaiból. Ti hogyan éreznétek magatokat?
2014. máj. 15. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól.
2014. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudod, én is a vendéglátásban dolgozom. És mocskosul fáradt tud lenni az ember. De úgy tényleg, mocskosul. Lehet, hogy végig aludta a napot, kislány! Állj be helyette, majd meglátod, mekkora megváltás tud lenni pár óra alvás, ahelyett, hogy valaki tegye neked a szépet.
2014. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az aztán hatalmas pihenés, ha mind a két nap elmegy mindenhova a haverokkal, de velem egy fél órát se képes beszélni
2014. máj. 15. 14:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért egy sms-re bármikor van ideje az embernek.Ha máskor nem,legalább amikor a wc-re kimegy....


Nagyon rosszul esne.Egyébként én már pár alkalom után feladnám és nem keresném őt egyáltalán feleslegesen.


Nem tudom úgy elképzelni a napot, hogy ne halljam a párom hangját telefonon legalább... :(

2014. máj. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb pihenés mint a követelődző csaj nyavalygását hallgatni ez az igazság.
2014. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És kivel van többször? A haverokkal vagy veled? Kit dug meg? Téged vagy őket? Kihez bújik hozzá este, félálomban? Ne legyél önző, kislány. A haverokra is kell idő. Ahogy rád is természetesen, de nem veheted el tőle a szabadságot és nem mondhatod meg neki, mivel tölti a szabadidejét.
2014. máj. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hozzám nem bújik este mivel nem lakunk együtt
2014. máj. 15. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:

így voltam én is, csak a párom még nem is dolgozik,hanem tanul, mégis ha én akartam valami programot lemondta, de a haverokét soha.

Csinálj te is úgy, ne keresd te sem, ne azt lássa,hogy te bármikor futsz utána.Hátha rájön valamire...

2014. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!