Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam es eddig szinte nem beszeltunk es tavaly ev vege felè elkezdtünk beszélgetni és ez nyár alatt se lett.mádként és most is beszèlgetünk ês ma nem tudom mi tortént mert a derekamat megfogta es meg is csikâlt nagyon furânak találom ôt az utobi idöben és hât õ nem az a tipus aki kozelebb van a lanyokhoz inkabb ebben a szempontban tavolsâg tarto és nem tudom ebben a helyzetben csak barátkozni akar vagy többet?
2014. máj. 15. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem többet akar :) az érintés fontos kifejezési mód
2014. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!