Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom iskola után rögtön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom iskola után rögtön összeköltözne, de én még egy tanfolyamot el szeretnék végezni. Miért zavarja ez?

Figyelt kérdés

Szakácsnak tanulok, amivel külföldön elég jól lehet keresni, már a helyünk is meg van, ahová majd mehetnénk, ahol neki és nekem is lenne munkám. Jövő június elején végzek majd a szakmával, de nagyon meg szeretnék csinálni még egy piercinges tanfolyamot is, ami mindössze 3 hónap lenne, annyi, hogy pestre kellene költöznöm arra az időre az apámhoz. Amikor felvetettem neki az ötletem, hogy suli után inkább nem mennék azonnal, hanem azt a 3 hónapos tanfolyamot meg akarom még csinálni, mert nagyon tetszik, teljesen kiakadt, és minden szemét voltam, mert mi az, hogy én pestre akarok menni, és minek nekem még egy tanfolyam, miért nem végzem el inkább majd kint külföldön. Tök nagy vitát csinált az egészből. Pedig csak 3 hónap, és k*rvának megyek, hanem az apámhoz, és tanfolyamra...


Mivel tudnám meggyőzni, hogy ne legyen vita?

(már néhány éve szúrkálok pc-ket, de ingyen, és papirom sincs róla, ezért szeretném megcsinálni a papírt)


Köszi L20


2014. máj. 15. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
gondolkodj el h egy ilyen hisztis alakkal össe akarsz-e költözni...
2014. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*nem k*rvána megyek, hanem az apámhoz, és tanfolyamra...
2014. máj. 15. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel


Gondold végig, hogy szetnél -e egyáltalán egy olyan emberrel., összeköltözni,,aki korlátozna, aki hisztizik, mert te kepezni akarod magad..

Aki hisztizik, ha nem az van amit akar..

Akinek a te vágyaid semmit nem érnek, aki ennyire önző...


Gondold végug, hogy mst volt-e először ilyen, vagy máskor is..

És kérdezd meg mi baja, és miért zavarja, ha te tanulsz mg..

2014. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem van piercinges papírom, de szart sem ér. iszonyatos lehúzás az egész tanfolyam, és nem kapsz vele munkát sehol, mert nem ez számít, hanem a jó ismeretség, ha az nincs akkor cseszheted az egészet. nagy hülyeséget csinálsz ha elmész a tanfolyamra, pénzkidobás.
2014. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sokszor hisztiszik h*lyeségek miatt, de mindig én vagyok a hibás, mert az ami miatt a vita van, mindig az én új hisztim..

akár fényképeszkedés, zenélés, utazás, fesztivál, pénz..

Szerintem azért zavarhatja, hogy még tanulni akarok, mert neki van egy szakmája és kész. Nem tanulhatott tovább, mert kellett neki a pénz.. Nekem meg már van egy érettségim, most nemsokára megvan a szakmám is, és szeretnék még egyet.


Lehet, hogy pénzkidobás, de ha esetleg mégis lenne ismeretségem/lehetőségem egyszer szalonba dolgozni, akkor papírral még mindig előbb felvesznek, mint papír nélkül. és már nem ingyen fogom csinálni minőségért cserébe.

2014. máj. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!