Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írogat még mindig ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat még mindig ha van barátnője?

Figyelt kérdés

1 éve szakítottunk, de nagyon sokáig még utána találkozgattunk. Nem tudtunk barátok lenni, megpróbáltuk de nem ment, és én voltam az aki azt mondta, hogy fejezzük be mert ez így nem jó. Nem beszéltünk 4 hónapig, majd rám írt, elkezdtünk beszélgetni, és azóta nem napi rendszerességgel de beszélgetünk (általános dolgokról, nem a rég múltról)

4. hónappal ezelőtt azért kezdeményeztem, hogy ne beszéljünk, mert nem tudtam túllépni rajta, ha folyton beszélgetünk. Időközben neki lett egy újabb párkapcsolata és ezért sem értem, hogy miért jó neki ha újra beszélgetünk? A mostani kapcsolata nem az a nagy szerelem, ami velem volt neki, ez látszik is.

Mit akarhat?



23/L


2014. máj. 16. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim azt mutatják hogy szakítás után idővel mindig fakulnak a rossz emlékek, és erősödnek a jobbak, pláne ha közbe nem is talál másik partnert az ember.

Ilyenkor rájön hogy lehet hiba volt szakítani, lehet újra kéne kezdeni, stb és így alakulnak ki az ilyen helyzetek.

Viszont feltételezem nem véletlenül mentetek szét, lehet hogy csak próbál újra a közeledbe férkőzni, mert a mostani kapcsolata még rosszabb mint amilyen veled volt, és ez felértékeli a veled töltött időt. De véleményem szerint ezek általában csak hamis képzetek.

Ha újra összekerülnétek néhány hónapon belül ugyanaz miatt szakítanátok ami miatt megtették korábban. Ami nem megy az nem megy. Ha téged zavar és nem tudsz így tovább lépni, akkor ne legyél papucs. Mond meg neki hogy te ebből nem kérsz mert soha nem jutsz egyről a kettőre amíg ő képben van. Töröld le, tiltsd le a számát, minden lehetséges kommunikációs útvonalat szüntess meg vele, és lépj tovább.

Itt egyébként még felmerülhet az hogy beletörődik, vagy kimutatja a foga fehérjét, és elkezd teperni hogy márpedig ő téged vissza akar kapni. Ezzel a lépéssel tuti kideríted hogy mit akar. De az én véleményem az hogy akár nyit feléd újra akár nem, az újramelegített káposzta nem jó.

2014. máj. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!