Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbíznátok benne a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbíznátok benne a helyemben?

Figyelt kérdés

Olyan srácról van szó, akinek utoljára gimis korában volt kapcsolata (akkor kettő, 1.5-1.5 évig), mindkettőt megcsalta... azóta pedig nem akart járni senkivel, csak szex volt mindenkivel, és nem mondanám épp a legkorrektebbnek ilyen téren, az elmondásai alapján.

Nagyon hirtelen jött az érzés, de szerelmesek lettünk egymásba, igazi lelkitársra leltünk a másikban, és utoljára kb 16-17 évesen éreztem ilyen tisztának és felemelőnek a szerelmet. Annyira boldog vagyok, és elvakult, hogy már szinte szégyellem.

Látom rajta, hogy nagyon őszintén gondolja, hogy minden téren korrekt legyen velem, de ki tudja meddig tart az elhatározás.

Szerintetek megváltozhatnak emberek, vagy ne áltassam magam?

22L


2014. máj. 16. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én még magamba se bízok hogy bíznék meg benne?
2014. máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, de ha alapvetően komoly kapcsolatot keresett, csak rossz tapasztalatok miatt lett nőcsábász akkor és benned tényleg megtalálta a szerelmet, akkor úgy gondolom hogy érdemes megpróbálni.

Na meg egyébként is, ha tényleg nagyon jól elvagytok akkor csinálni kell, és majd kiderül hogy mi lesz a vége. Inkább ez mint hogy utólag megbánd, és azon rágd magad 5 év múlva fél tucat szar kapcsolat után hogy lehet ő lett volna az igazi...

2014. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WheneverYouWant ***** válasza:

Szerinted a többi lány hogy érezte?? Mindegyik azt hitte amit most te, hogy majd Ő megváltoztatja hogy majd a srác magától változik meg a szerelemért...

Lebeszélni nem tudunk ha már szerelmes vagy.. sokat ne várj tőle. Ha meg elért a csalódás írj rám... jó vagyok a vigasztalásban:)

2014. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bíznék, vagy csak nagyon nehezen.
2014. máj. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem bíznék meg
2014. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ember alaptermészete nem változik. Nem bíznék meg benne. Ha pinám lenne :)
2014. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szóval ez a nyálas nevű f asz tényleg férfi...
2014. máj. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!