Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasi az anyagi dolgairó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi az anyagi dolgairól ír nekem (fizetés nagysága), és a jövőbeli terveiről is beszél (munka terén), akkor azt szeretné sugallni nekem, hogy érdeklem és meg akar felelni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 03:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, bár nem értem hogy minek beszél a fizetéséről, a másik az rendben van.
2014. máj. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:) Hát azt én sem értettem.
2014. máj. 17. 03:11
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Inkább aludjál...
2014. máj. 17. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. El akar kápráztatni. Fel akar csípni.
2014. máj. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem csak egyszerűen büszke arra amit csinál-amennyi pénze van

üdv, egy pasi

2014. máj. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a mániájuk itt a pasiknak hogy csak gazdag pénzeS pasiknak lesz csajuk. Szoval kamu és csak sexelni akkar. Vagy kattant és azt hiszi ez a normális hogy malyd igy dobod magad hanyatt. Vagy pénz és munkamániás és ugyse lesz rád deje. Vagy neki fontos a pénz. Vagy azêrt mondja mert kérdezted.
2014. máj. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg akar venni!! / meg fog venni!!
2014. máj. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia,csak tanacsolni tudom neked,hogy csak a felét hidd el amit a férfiak mondanak neked.

jó színben akarja magat mindegyik feltüntetni,h ök mennyire tele vannak,mennyire sikeresek,aztan sehol semmi.

csak azt hidd el amit latsz,mondani barmit lehet!!

2014. máj. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, rajtad "érzem", hogy értékelnéd az őszinteséget, de sajnos sok olyan lánnyal is találkoztam már, aki úgymond igényelte a vetítést.

Úgy értem amikor elkezdődött egy beszélgetés, és később (akár csak a következő találkozón) szóba került a mit csinálsz, hol élsz téma, akkor ha őszinte voltam, akkor sokszor szinte láttam a lány agyának fogaskerekeit forogni amint próbálja kitalálni, hogyan hátrálhatna ki az egészből. Pedig nem arról van szó, hogy segélyből élek egy kartondobozokból épített bunkerben 20 macskával, és csak ünnepekkor fürdök.


Ha viszont kicsit kozmetikáztam a dolgokat (kb úgy, mint amikor a jelentkezéshez szabja az ember az önéletrajzát - van amit nem említesz, mást jobban kihangsúlyozol, jelentősebbnek mutatsz, de technikailag nem állítasz valótlant), akkor utána sokkal több esélyt kaptam. Apránként adagolva a "rossz" részeket könnyebben elsiklottak felette a nők.

Tehát érdekeltem őket belsőleg, még ha aztán sokszor nem is lett belőle semmi - amiért persze nem hibáztatok senkit, mert ilyen az élet, vagy bejön a dolog, vagy nem.

Viszont én ugyanaz az ember lettem volna akkor is, ha mind járt a színtiszta igazsággal kezdek, és mégsem találkoztunk volna többet, pedig mint a mellékelt ábra mutatta érdekeltem a nőt.

Szóval oké, hogy valami egzisztenciális elvárása legyen a nőknek, nyilván érthető.


De lehetne legalább az első ilyen szűrő egy kicsit ritkább szövésű, hogy többen átjuthassanak rajta ;)

2014. máj. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!