Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg az a legfontosabb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az a legfontosabb egy lánynak egy fiúban, hogy egész nap röhögtesse?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:

???? :O

Nagyon nagyon nem!:) Honnan gondolod??

2014. máj. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. A legfontosabb hogy szavak nélkül is értsék egymást. És hogy ne legyen olyan hogy "kínos csend".
2014. máj. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj,ha néha meg tudod nevettetni ;) de hogy ez lenne a legfontosabb? Ami igazán számít:

tudjatok jókat beszélgetni,meg merjetek nyílni egymás felé :)

2014. máj. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Max egy idióta tini pics@nak, de vele a röhögésen kívül úgy sem jutsz semmire.
2014. máj. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen véletlenül nem abból ered a kérdés, hogy többen szokták itt írni, hogy jó, ha egy férfinak van humorérzéke, ha meg tudja nevettetni?

Ha igen, akkor picit ezt félreértetted, vagy nem vagy tisztában a humorérzék fogalmával. Szóval az, ha valakinek jó humora van, nem azt jelenti, hogy reggeltől estig röhög.

2014. máj. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egy éretlen fiú, aki így viselkedik. Annak még nem szabadna lánnyal foglalkozni!! Inkább olvasson előbb, hogy benőjön a feje lágya.
2014. máj. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Furák a válaszok, engem egy lány pont azért kedvelt meg mert gyakran megtudtam röhögtetni. Fb-n is volt, hogy én már leszartam aztán egyszer csak rám írt a csaj. Gondolom hiányzott neki a sok hülyeség, amit összehordok. :D Igaz ennek ellenére csak barátnak tartjuk egymást.
2014. júl. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!