Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellett volna reagaljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna reagaljak? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Baratnom bejelentette tegnap,hogy megjott neki..Es erre nem tudtam mit reagalni,csak igy szimplan mosolyogtam es temat valtottam..De o elkezdett veszekedni meg komolyan levette mar a fejem hogy miaz hogy en csak igy mosolygok es temat valtok .. meg milyen mar az hogy en meg se sajnalom,Lanyok ezert meg kene sajnalni titeket?:o Mit kellett volna reagaljak? Hogy engeszteljem ki?

2014. máj. 17. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Így kellett volna reagálnod: "Értem. És nem fáj a hasad? Nem kérsz valami finomat?"

De ha dilis a napja, akkor mindenért harap... Csak magamból indulok ki.

2014. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andrea Henrietta ***** válasza:
77%

A nők sokkal érzékenyebbek, mikor menstruálnak. És ha nem is várjuk el, hogy sajnáljanak, mindenképp nagyon jól esik, ha a párunk (legalább úgy tesz) mintha együtt érezne velünk. A menstruáció elég fájdalmas tud lenni, (persze mindenkinek más), és ha nem is mászunk felra az alhasi fájdalmaktól, akkor is egy határozottan kellemetlen, zavaró jelenség...

Légy vele figyelmes a napokban. Vigyél neki csokit, fagyit vagy karamellát, attól függ mi a kedvence. simogasd, mikor találkoztok (a hátát, hasát, derekát, stb), esetleg maszírosd meg. Éreztest hogy fontos neked. Attól valószínüleg megnyugszik.

És az is fontos, hogy ne érezd magad kínosan ha erről beszél. Sok lánynak érzelmileg fontos, hogy tudja, megbeszélheti a párjával a havi ciklusát. Sokak számára az egy újabb lépcsőfok a kapcsolatban.

2014. máj. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam bejelenteni. Ne foglalkozz vele, gyerekes megnyilvánulás. Jó persze, fájhatott neki, de ezt akkor sem szokás szétkürtölni. Vagyunk még páran így ezzel, (Mi Nők) de egy nőnek legyen tartása.
2014. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BlackSword ***** válasza:
Most jön az a pillanat, hogy vonulj biztonságos távolságba és dobálj neki csokit...
2014. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kolosszus22 ***** válasza:

Nehogy már sajnáld, ez a női lét természetes velejárója, viselje normálisan. Elvárni, hogy együtt érezz vele ilyen miatt óriási baromság, egy férfi soha nem fog együtt érezni egy nővel ilyen téren.

27F

2014. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 H_Vivien ***** válasza:

Babát terveztek és azért volt szomorú, hogy megjött? Ha igen, akkor sem tudsz mit csinálni, csak törődj Vele egy kicsit.

Vagy csak szimplán hiszti volt, mert megjött Neki? Szerintem nem kell kiengesztelni semmivel, kicsit nyűgösebb, a hormonok miatt, hagyd, hagy nyugodjon meg. Bújjatok össze, öleld át és már el is felejti, hogy volt valami baja :)

2014. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, ugyan màr:DDDD Ha én szolok a pàromnak, akkor ö sem szol rà semmit. Mégis mit mondjon? Én is harapos vagyok mensi elött, de ez màr kemény. Majd lenyugszik:) Ha meg nem, keress egy rendes nöt:)
2014. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!