Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha egy olyan lányba vagyok FÜLIG szerelmes, akinek van barátja?

Figyelt kérdés

Borzasztó érzés, néha teljesen el megy a kedvem az élettől, Egész nap csak rágondolok...

Mit javasoltok, mit csináljak?


2014. máj. 17. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Rúgj be.
2014. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csókold meg, a barátja leüt, és elmegy a kedved más nőjét nézegetni.
2014. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress másik lányt, majd gondolj őrá :)
2014. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit.. Parasztság más barátnőjére ráhajtani, akárcsak passzívan is, még akkor is ha utálod a barátját. Egyszerűen ilyet nem csinálunk..
2014. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam elfelejteni de nem megy..Rajta kívül sok lány tetszik, de csak nála van ez a különleges érzés a szivemben
2014. máj. 17. 22:30
 6/9 anonim válasza:
Volt már ilyen nekem is. Bebugáztam a csajt. Ha többet teszel érte és látja h van valami (persze ehhez kell egy ok a barátja ott hagyásáért, szerezz egyet, h megutálja, de nehéz lesz) akkor el is nyerheted szerelmét. Persze ez az esetek 1%-ában történik meg
2014. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha sok lány tetszik neked rajta kívül, akkor nem is vagy szerelmes.Akkor hamar elmúlik.
2014. máj. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, ez a teendő.
2014. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vonulj be kolostorba, menj el idegen légiósnak, esetleg messziről kerüld el a helyet is ahol találkozjatsz vele. Mindezt addig, addig, amig el nem felejted.

De akár bonyolíthatod is az életed, például azzal hogy közlöd vele ez a dolgot. Maximum pofán vág, esetleg a barátja vág pofán, de akkor tudni fogod, hogy esélyed sincs nála.

2014. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!