Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk, nők, férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, nők, férfiak! Valóban meg lehet szokni sok éves egyedüllét után a magányt annyira, hogy nem mertek esélyt adni egy új kapcsolat számára?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 01:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg bizony, ismerek is ilyet.
2014. máj. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól beszélsz fiam
2014. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Meg, csak nem sok értelme van. Nem azt mondom, hogy mindenáron kell kapcsolatot létesíteni, de a reális esélyek elől is elszaladni?

Aki ezt teszi, az évek múlva siránkozni fog szerintem.

2014. máj. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a kapcsolatot nem tudom megszokni olyan idegesítő hogy állandóan itt mászkál valaki meg beleüti az orrát a dolgomba.
2014. máj. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, persze. A biztos egyedüllét néha vonzóbb egy kockázatos ismerkedésnél. DE. Az ember társas lény, ezért a megfelelő ember ledönti majd ezeket a falakat, ha elég kitartó. Senki sem vágyik igazán arra, hogy egyedül legyen sokáig, vagy élete végéig, max egy időre "fedezékbe vonul"
2014. máj. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem minden ember társas lény, én nem vagyok az. Jobb a magány 29 évesen, sosem volt még társam nem tudom milyen lehet, de ne lehet túl jó szerintem. Így kihagyom. Éljen a szingliség.
2014. máj. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt ugye remélem tudjátok,hogy a kapcsolat mindig 2 emberen múlik,most azon a pár emberen kívül aki tényleg nem szeretne semmilyen kapcsolatot,mert vannak ilyenek is.Szerintetek aki sok évig egyedül van,poénból csinálja,esetleg hogy másoknak megfeleljen?Nyilván az az ember is szeretett volna párt maga mellé,de a környezetében nem talált olyat akivel kölcsönösen vonzanák egymást és elfogadnák.Nekem még soha nem volt kapcsolatom sajnos idáig,de nagyon szeretnék már és mindig is szerettem volna,simán adnék esélyt egy új kapcsolatnak ha lenne rá lehetőségem.De a legtöbb esetben még lehetőséget sem kapok bármiféle hasonló helyzetre,amiből kialakulhatna valami.

22/F

2014. máj. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én még tovább mennék az utolsóhoz képest... leéltem jópár évet alacsony önértékeléssel, és sorra méltatlan kapcsolatokba mentem bele. Értelemszerűen elment a kedvem az egésztől, DE (!) idővel arra jöttem rá, hogy rengeteg olyan lehetőséget szalasztottam el, amikor értékeltek, elfogadtak, csak nem vettem észre. Mert akinek a béka feneke alatt van az önbecsülése, az nem hiszi el, hogy őt lehet tényleg szeretni, elfogadni, ezért azt is elutasítja (nem tudatosan, hanem észrevétlenül), aki szeretni tudná. Így marad a magány, vagy a megalázó kapcsolatok.


Kérdés, hogy milyen kapcsolatnak nem merünk esélyt adni. Jellemzően pont azoknak, ahol jól éreznénk magunkat, de nem tudjuk elhinni, hogy nekünk ez "jár". Az ilyen lehetőséget szépen hagyjuk elmenni, aztán végső kétségbeesésünkben beleugrunk egy kompromisszumos, megalázó valamibe, mert azt hitetjük el magunkkal, hogy nekünk csak ennyi jár. Ilyen hülyén működünk....

2014. máj. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as.

7-es vagyok.

Ép ésszel gondolkozom még ezen felül is,és képzeld el,velem soha nem volt még olyan helyzet,mint amit leírtál.Ha lenne valóban olyan lehetőség,ahol végre értékelnének akkor én simán kihasználnám,de nincsen még csak lehetőségem se rá...

Meg sem akarnak ismerni,mert csak külső alapján ítélkeznek,pedig nem nézek ki olyan rosszul sem.Csak túlzottan az ideálok és tökéletesség felé vannak terelve az igények sajnos manapság. :/

2014. máj. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak bizonyos ismerkedéstípusra korlátozod (kép alapján). Abban is biztos vagy, hogy a környezetedben soha nem volt egy olyan lány sem, aki adott volna esélyt, csak nem vetted észre? (Nem tudatosan, ahogy írtam, ezek tudattalan folyamatok.)
2014. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!