Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kérdés. Hogyan érjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kérdés. Hogyan érjem el hogy belém szeressen és összejöjjön velem? (azzal akivel összejött még nem is találkozott vele és nem is fog.19éves lesz a csaj de még mindig nem tudja mit akar? Nem értem miért van ez. )

Figyelt kérdés
Van 1 lány, szomszéd faluba lakik össze akarok vele jönni még mindig egy időbe elvileg ő is szeretett, sőt mondta is haveromnak hogy össze akar velem jönni de nem lett semmi a dologból. És erre a hátam mögött összejött 1 olyannal aki tőle 400km-re lakik. De én még ezek után is vele akarok lenni.
2014. máj. 18. 03:25
 1/4 anonim ***** válasza:

találkozol vele,beszélgettek,esztek egy fagyit a csaj észre sem veszi,de már egy randi közepében van,aztán a cuki után megcsókolod.

a meglévő,vagy jelenlegi kapcsolatán nevess kicsit ha felhozza,de ne forszírozd.

egy alfát nem izgat a konkurencia.

2014. máj. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj át lovaskocsival, vigyél neki egy szív alakú szalmabálát oszt meglássuk mi lészen
2014. máj. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 Van itt önbizalom:D
2014. máj. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó inkább hagyom ott rohadjon meg..:'D szánalmas..:D
2014. máj. 18. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!