Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek feláll neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feláll neki, vagy izgatónak talál? Félek hogy nem. ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Van egy barátom, lassan 3 hónapja vagyunk együtt.

Mindketten 15 évesek vagyunk. Az lenne a kérdésem hogy amikor a párom ölében ülök, nem érzem hogy felállna a kis Jancsikája, vagy csókolózás közben, vagy amikor a fenekem fogja, vagy amikor konkrétan a farkára ültet,a nyakát csokolgatom, semmit nem érzek odalent.

Szerintetek? Inkább fiúk véleménye érdekelne, de lányok is irhatnak!!:)

Légyszi csak értelmes válaszokat.


2014. máj. 18. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érzel semmit akkor nem áll fel.. szóval nem is talál izgatónak! :) 18/L
2014. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kezdhetek félni emiatt?
2014. máj. 18. 09:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, van akinek csak akkor áll fel teljesen, ha rásegítesz. Azt hiszem talán ez alkati kérdés.
2014. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy alkati?
2014. máj. 18. 09:23
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nehezen tudom elképzelni, főleg egy 15 évesnél, hogy ilyen szinten uralkodni tudjon magán. Magamból kiindulva, ha szerelmes vagyok egy lányba, és ölelkezünk vagy akármi, akkor szinte azonnal feláll és igen nagy fegyelem kell hozzá, hogy ezt kontrollálni tudjam, ha a helyzet úgy kívánja, pedig nem vagyok már tini.


Amúgy elképzelhető, hogy annyira új neki a helyzet, hogy elfelejti élvezni (velem így volt legelső barátnőmnél, de nálam fél-1 óra múlva elmúlt ez az újdonság varázsa dolog és visszaállt a normális működés és azóta nem esett meg).


Szerintem még nem kell emiatt izgulni, esetleg ha olyan helyen vagytok, akkor te is odanyúlhatsz neki, de akkor számíthatsz a viszonzásra is, szóval ha nem szeretnéd, akkor inkább ne tedd :P

2014. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyénenként változik hogy mikor kezd mozgolódni Jancsika.



Ne kombinálj ilyeneken

2014. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért félek egy picit mert az előző barátomnak felállt, és most picit rosszul is esik illetve megvagyok ijedve hogy mi lehet a probléma?😞😞

Ha oda is nyúlnék hogyan kellene? Sajnos ebben nem vagyok jártas.

2014. máj. 18. 09:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szoros alsót hord, amiben nem tud érezhetően merevedni a farka, amúgy meg lehet, hogy szégyelli magát miatta és rejtegeti. Én pl. simán tudok úgy az ölembe ültetni bárkit, hogy ne érezze a merevedésemet.
2014. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de félek hogy nem izgatom fel meg semmi..
2014. máj. 18. 10:42
 10/11 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem ezen még ráérsz izgulni. Fiatalok vagytok! Majd ha nem tud kielégíteni, akkor gondolkodj el. De ez egyáltalán nem biztos :)
2014. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!