Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kit választanátok? Én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kit választanátok? Én nem tudom, nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

van 2 lány, mindkettőt szeretem, de az egyik folyton hűtlenkedik és kapcsolatokat keres neten, a másik megbízható és hűséges.

igaz, sosem találkozgat senkivel, csak "hülyíti" az áldozatait és megadja a facebookjához a jelszavát, hogy lássam, csak hülyül velük...na mindegy, szeretem őt is, és a másikat is.

mindkettőt szeretem....de nem tudok választani, ti kit választanátok?


2014. máj. 18. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha muszáj a 2 közül, akkor azt, amelyik megbízható
2014. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megadja a face jelszavát? az is megbízható relatívan, vagyis megbízik benned, ergo több esélyed van :D de amelyikbe másodjára szerettél bele azt válaszd ;)
2014. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azért attól is függ hány éves vagy. Ha 24 alatt, akkor mindkettőt válaszd, egyik sem lesz a feleséged, legalább kiéled magad. Ha nem vagy polygám, akkor pedig a szebbet, vagyis azt aki szexuálisan egy állat.


Ha 24 felett vagy a megbízhatót.

2014. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Azonnal kérdés nélkül tudnál választani, ha szeretnéd bármelyiket is.
2014. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!