Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmenjek vele? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy (fiú) haverom/barátom, aki elhívott valahová, nem randira, csak mert tudja, hogy engem is érdekelne. Viszont: van barátom, aki féltékeny a srácra, és nem szeretné, hogy talizzak vele, azonban én meg szeretnék azért találkozni vele valamennyire. +infó: ez a haverom régen hajtott rám, de azóta talált másik csajt akire hajthat Elmenjek vele, vagy ne a barátom miatt?


### tudom, hogy már kiírtam egyszer a kérdést, de ott csak egy választ kaptam, és fontos lenne, gyorsan kérlek *-*



2014. máj. 18. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatodat meg akarod tartani akkor ne menj el..
2014. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha tisztázzátok, h csak barátok vagytok, akkor menj el vele :D pasidnak viszont vagy magyarázd el és ha megérti megérti, ha nem akk találkozz titokba ;)
2014. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menj

Ha a barátod nem bízik benned akkor nem is szeret igazán.

2014. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom #1-eshez! Amúgy ha neked ez kérdés, akkor veled nincs minden rendben. Az értékrended nem frankó!

Te elengednéd a pasidat? Gondolkozz!

2014. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most sokkal nem lettem okosabb :c de azért köszi. A barátomnak mondtam, hogy ez a srác régen hajtott rám, de mostmár talált más csajt akire hajthat, csak barátok vagyunk, de a barátom szerint még mindig hajt rám :/ de egyébként azt mondta, h mehetek, csak nem örül neki, és ez látszik is rajta
2014. máj. 18. 09:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Vidd el a barátodat is, ha csak a közös hobbitokat akarjátok gyakorolni, és csak kizárólag barátok vagytok, akkor hivd el a barátodat.
2014. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a pasid ennyire féltékeny, akkor vele van a baj, nem pedig veled. Nincs baj az értékrendeddel, szimplán önbizalom hiányos a pasid. Mondjuk engem taszítana ez a viselkedés. Vagy mondd meg neki, hogy tényleg csak barátok vagytok és ha ezt nem érti meg, akkor arra van az ajtó, vagy vidd el magatokkal.
2014. máj. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem se esne jól , ha a párom elmenne találkozgatni egy olyan sráccal , aki nyomult rá. Gondolj bele neked hogy esne ha ő is menne találkozgatni a régi exeivel pl.


Szerintem ezzel csak azt mondod neki , hogy ő nem ér neked annyit , hogy miatta ne találkozz vele.


Fiatal lehetsz nagyon , hány éves vagy ?

2014. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Végül nem mentem el, a barátom nagyon hálás volt :)

15 vagyok

2014. máj. 18. 12:16
 10/10 PearlDiver ***** válasza:

Tegnap este felhívott a barátnőm hogy éppen az egyik exével sétál. Este 11kor a srác felhívta, hogy itt áll a kapuja előtt.

Gondolhatod, nem repestem az örömtől, de végighallgattam, elnyomtam a hiszti jellegű reakciómat, szépen elmondtam neki hogy ez nekem miért rossz érzés, és belegondoltam, ha még akarna csalni, úgysem tudnám megakadályozni. Viszont ő itt éppen nagyon is őszinte velem, kifejezi, hogy szeret, hűséges és ha ok nélkül féltem őt, az csak bizalmatlanságot szül.

Szóval el tudtam engedni ezt a dolgot, és persze nem is volt semmi gáz, szent a béke.

Remélem, tudtam segíteni.

2014. máj. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!