Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csináltok, ha pasitokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok, ha pasitoknak egyetlen egy foga se lenne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy átlagos pasival, de tök aranyos volt meg szerethető. Mikor találkoztam vele minden rendbe volt. Most viszont matatott valamit, amitől kicsit ledöbbentem. Műfogsora van, nincs egyetlen egy foga se, ugyanis egy rit5kla genetikai betegségben szenved anodontia a neve, ahol hiányoznak a fogcsírái
2014. máj. 18. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

- Ti mit csináltok, ha pasitoknak egyetlen egy foga se lenne?


Krumplipürét.

Ja, ez nem a gasztro rovat..:))



- Megismerkedtem egy átlagos pasival, de tök aranyos volt meg szerethető. Mikor találkoztam vele minden rendbe volt. Most viszont matatott valamit, amitől kicsit ledöbbentem. Műfogsora van, nincs egyetlen egy foga se, ugyanis egy ritka genetikai betegségben szenved anodontia a neve, ahol hiányoznak a fogcsírái


Ez örökletes?

2014. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem változtatna semmin, ha szeretném nem érdekelne a betegsége.


19/L

2014. máj. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit csinàlnék? Semmit
2014. máj. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akik direkt kihúzatják az összes fogukat és műfogsort rakatnak fel, mert az esztétikusabb nekik valamiért...


Kellemetlen, de szerintem hozzá lehet szokni.

2014. máj. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez fasza, nincs sok baja akkor a fogaival meg a fogdokikkal
2014. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerinted?

1. Tehet rola h ilyen betegsegben szenved?

2. Mivel van mu fogsora, foltuno h nem iagazi fogai vannak?

3. Ha csakis kizarolag ezert dobnad, akkor nagyobb baj van veled, mint az o fogaival.

2014. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!