Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig kell még várjak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell még várjak, hogy egy olyas valakinek tetszek aki nekem is tetszik? 16/L

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja hogy a fiú a lehető legjobb időben fog betoppanni, váratlanul. Még soha nem volt barátom, nem is csókolóztam de nagyon nem bántam, úgy gondoltam még korai, de már egy ideje úgy érzem eljött az idő. Meg is tetszett egy fiú akivel jókat szórakoztunk de 2 éves kapcsolatban van amit én nem rontok el.

2014. máj. 18. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Irhatsz ha akarsz
2014. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá és eljön majd egyszer :)

16/L

2014. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne várj rá, ismerkedj! Lesz olyan, akivel csókolózhatsz majd megannyit és szerelmeskedhetsz is kedvedre!
2014. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a hármasra! Ne nyomulj a pasikra, mert hamar híre megy hogy mekkora riherongy vagy!
2014. máj. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.:) Hasonló helyzetben voltam mint te.

Viszont már lassan 2 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ő az első, vele volt az első csókom.

Nem kell elkapkodni semmit, erőltetni se. Majd jön az magától. AZ is lehet, hogy olyan személlyel leszel majd együtt, akivel nem is gondolnád...nálam így volt:))

16/L.

2014. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várjátok a jóképű herceget lányok, amíg túl öregek lesztek és már nem érdeklitek azokat a srácokat, akiknek most tetszetek vagy bejön, de kiderül, hogy hosszútávra nem a szép pofi az elsődleges szempont:)
2014. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Eddig. Írj
2016. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!