Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neked melyik jelent többet:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked melyik jelent többet: ha párod azt mondja, hogy szeret, vagy hogy veled szeretné leélni az életét?

Figyelt kérdés
Csupán egy egyszerű kérdés, nem kötődik semmilyen velem megtörtént helyzethez.
2014. máj. 18. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőt a maga idejében. Ettől függetlenül már túl sokszor hallottam ezeket a kijelentéseket, hogy el is tudjam hinni.
2014. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobb esetben ugyanazt jelenti.
2014. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább a második.
2014. máj. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondani bármit lehet, akár milyen szépet is a szó az csak elszáll.. Érezni kell hogy szeret nem hallgatni!
2014. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha őszintén mondja és nem gondolkodik el ezen a kérdésen előtte.


Egyszerre fontos számomra mindkettő.

L

2014. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem eggyiket sem hallani.Inkább csak egyetlen-egyszer megtapasztalni.Szkeptikus lettem,mert mindkettőt hallottam nagyon sokszor.Viszont eddig még eggyik párom sem teljesítette.
2014. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy hallottam már őket és inkább tapasztalni szeretném már. De egyébként a második.
2014. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hogy szeret...
2014. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeret, velem akarja leélni az életét....szóval nálunk ugyanazt jelenti a kettő:)


Ha valaki nem azzal akarja leélni az életét akivel együtt van, akkor az nem szereti. Ilyen egyszerű.

2014. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!