Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egyáltalán szerelmesne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán szerelmesnek lenni, szerelembe esni, ha szinte mindenhol azt látom és tapasztalom, hogy visszaélnek vele?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években nagyon úgy látom, hogy egy kapcsolat alakításakor a partnerek kivétel nélkül minden esetben egymás hibáira "utaznak", vagy kihasználják a másikat, pontosabban azt a felet, aki nagyon erős szerelmet érez, ezáltal teljesen sebezhető lesz érzelmileg.
2014. máj. 18. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen gerinctelen emberek, de ettől még nem mindenki ilyen. Nem szabad erre alapoznod.
2014. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ladislavdeal ***** válasza:
Vigyázz a rózsaszín szemüveggel, ha nem hagyod hogy túlságosan elöntsön a szerelem és nem izgulsz be túlságosan akkor megmaradhat a tiszta látásod, ez nagyon fontos dolog.
2014. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami olyasmi amit az előző írt.... tisztán kell látni a szerelem ellenére. Józannak kell maradni. Meglátni a másik hibáit, és elemezni, hogy ezek tolerálhatók e....


pl én el tudom viselni hogy a férjem horkol:D, vagy hogy amikor rosszul érzi magát (beteg) akkor ingerültebb, és ilyenkor békén kell hagyni.


de ha jellembeli hibája van:

hűtlenkedne, vagy nem törődne velem, mivel már megszerzett, az az a kategória amit én nem viselek el....


Ilyen határok minden embernél vannak. Kérdés hogy mi az amit számodra elviselhető, és épp kivel akadtál össze....


Egyébként meg, én amondó vagyok, hogy az egyetlen igazit, a nagy őt, a lelki társat kell megtalálni, és ő nem fog kihasználni. Tapasztalat.


Rohadt nehéz, de nem lehetetlen...

2014. máj. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!