Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de nem tudom hogy ő is meleg-e 14/f?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik ez a fiú mindig poénkodunk meg verekszunk meg minden ami egy baratsagba kell de szeptember óta nagyo fura kezdett lenni. Először csak a kezem fogta de egyfolytába aztán kezdett közelebb kerulni az olembe ult meg ilyenek. Ez persze nekem jól esett. Már olyan viszonyban vagyunk h egy puszit is adott én persze titkolom h meleg vagyok ugy tettem mint ha zavart volna de valójában nem kérdeztem az osztálytàrsakat h szerinted és mondták h lehet h meleg de csak póènból csinàlta ezeket . A mai napon bevallottam neki h meleg vagyok és ő azt irta h utàlja a mwlegeket és kérdeztem h most utálni fogsz ès mondta h nem csak nem lessz velem olyan mint régen. Ezt most nem értem tökre olyan volt velem meg minden még puszit is adott erre meg a fejemhez vágja h utálja a melegeket

2014. máj. 19. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ezt most nem értem tökre olyan volt velem meg minden még puszit is adott erre meg a fejemhez vágja h utálja a melegeket"


ismerős?


"én persze titkolom h meleg vagyok ugy tettem mint ha zavart volna"

2014. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi van? Ezt most nem értem igen titkolom de most be valltam neki
2014. máj. 19. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó most már értem de nem mertem neki hamarabb elmondani h hogy erzek
2014. máj. 19. 20:16
 4/5 Glam Maarco ***** válasza:
100%

Légy türelmes :)

Nem mindenki fogadja el magát meglegnek olyan hamar, mint Te. Meg ha meleg is, biztos fél, hogy mások is megtudnák rajtad kívül, amiből persze lehet nem lenne baja, de ez mégis a balkán, jobb mindenre felkészülni :)

De kitartást és szurkolok! :)

2014. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

"de ez mégis a balkán"

Őőő.. nem, nem a Balkánon vagyunk.

Azaz csak voltunk, még a történelmi nagy Magyarország ként lógtunk bele.

Már nem.

2014. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!