Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném megérteni, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megérteni, de nem megy! Mit tegyek? Haggyák vagy ne?

Figyelt kérdés

Szóval megismerkedtem egy lánnyal, aki masszőz, megbeszéltük, hogy találkozunk privátba... De sajnos a nem jött össze, mert nem értem el... A masszázs ideje alatt sokat beszélgettünk nevettünk, még meg is csókoltam! Amikor sikerült végre elérnem mondta, hogy beteg és lázas! Mondtam neki, hogy csodásan éreztem magam vele, és hogy sajnálom nagyon hogy nem találkoztunk! Erre ő azt mondta hogy már nem szeretne velem találkozni, mert hogy a vendége vagyok szeretné ha az is maradnék... Persze én elmondtam neki, hogy nem fogom ezt feladni...

Szerintetek békén haggyam vagy sem? Tényleg nemtudom mitévő legyek...



2014. máj. 19. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha minden kliensével ilyen készséges khm, akkor én hagynám a helyedben...
2014. máj. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem hagyd, és ha ő úgy gondolja, akkor majd ő közeledik hozzád. Én lány vagyok, és egy pasi ugyanebbe a helyzetbe hozott. Miután már nem "zaklatott" rájöttem, hogy szeretem, és azóta mi másfél éve eggyütt vagyunk. Tehát hagyd csak! :)
2014. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig ne keressem?
2014. máj. 19. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!