Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírnátok, hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok, hogyan viselkedtek és mit éreztek, amikor tetszik nektek egy lány? Szeretném "kivetíteni rá"! :-) )

Figyelt kérdés

Tetszik nekem egy srác, jóban vagyunk, szoktunk beszélgetni néha élőben is, néha chaten is. Olyan jó lenne tudni, tetszem-e neki nőként, gondolkodik-e esetleg azon, hogy kezdeményezzen, vagy ilyesmi.

Szóval kedves fiúk, kérlek benneteket, meséljetek, milyenek vagytok, milyen jeleket küldetek (akarva, akaratlanul), ha nem akartok rámenősek lenni, de tetszik nektek a lány, megmozgatja a fantáziátokat, és szívesen összejönnétek vele.

Összehasonlítom, hogy rajta látok-e ilyen jeleket! :-)


Köszönöm a segítségeteket!


2014. máj. 19. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
keményedést az alsónadrágomban
2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig keresem a lány társaságát, vele feltűnően kedvesebb vagyok mint a többi lánnyal, csak bókolok neki és hát mindig mosolygok mellette
2014. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Amikor barátnőmnek udvaroltam és mondjuk a barátai volt akkor én mindig a szemébe néztem és mosolyogtam :)) Ha facen beszélgettünk, akkor ha elcsendesedett a beszélgetés mindig újrakezdeményeztem, meg persze élőben is kerestem a társaságát, mindig tudtam h merre van órája vagy edzése :)


Remélem segítettem! 17/f

2014. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es, ezt azért nála nem tudom leellenőrizni olyan könnyedén


:-))

2014. máj. 19. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
pedig elég könnyű észrevenni...
2014. máj. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, köszi szépen! :-)


Kedvesség meg van (bár egyébként is egy kedves srác mindenkivel)...

Mosolygás meg van....

Általában ő kezdeményezi a beszélgetéseket a Facebookon...



Írjatok még! :-)

2014. máj. 19. 19:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Farmeren keresztül, fél méterre állva egymástól hidd el, nem annyira könnyű :-) Pláne, hogy illik a szemébe néznem, ha már egyszer beszélgetünk :-)
2014. máj. 19. 19:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ez a módszer nem jön be nálatok pedig ez a legjobb a páyán
2014. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
írjatok mééég!! :-)
2014. máj. 19. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól függ: ha visszahúzódó lány, akkor... über-kedves vagyok vele.

Ha extrovertált lány, akkor ki akarom készíteni. :D Idegesítem! Meghúzom a haját! :D Na jó, ezt csak annyira vedd komolyan, amennyire jónak látod. (bár megtörtént eset...)


És mindig előveszem a leghülyébb humorom!


Ha nem ismerem az illetőt, akkor meg csak félénken nézem távolról. Félénk lányokkal nem tudok igazán mit kezdeni, mert kezdeményező nem vagyok. De ha ilyen lánnyal beszélek, tényleg roppant udvarias vagyok. Egy extrovertált lánnyal meg full természetes.


23/F

2014. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!