Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megmenteni a kapcsolatot vagy nincs? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt a párommal, és vannak olyan napjaink amikor sokat veszekszünk, de a nap végére megbánjuk. Vannak olyan napjaink amikor nekem úgymond nincs hozzá kedvem, vagy neki nincs hozzám kedve. 1 héten egyébként a 7ből 4-5 napot együtt töltünk. Próbáltuk többször megbeszélni, aztán pár napig minden tökéletes, de egyszer csak megin ugyanott tartunk ahogy már fentebb leírtam. Kihűlt a kapcsolatunk vagy túl sokat vagyunk együtt? egyébként szinte mindig ugyanazt csináljuk, filmezünk együtt (otthon), sétálunk, lehetőségünk pénz hiányában nagyon nincs h pl moziba, kirándulni, csavarogni más városokba eljárjunk :/ ez is probléma lehet? köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 19. 19:41
 1/4 A kérdező kommentje:
20/F és 17/L
2014. máj. 19. 19:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak nincs értelme. Semmit ne tegyél, maximum annyit, hogy ne várd meg az utálkozós szakaszt, hanem menj elébe az eseményeknek, és búcsúzz el szépen, cirkuszmentesen, és köszönd meg az a kis időt neki, amit vele tölthettél:)
2014. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Ha alapból úgy álltok egymáshoz, hogy "nincs hozzád kedvem", akkor ez már halott dolog volt az elején is. Mi több,mint 2 éve vagyunk együtt, nekünk is voltak mélypontok, de mégsem volt sose olyan pillanat, hogy ne akartunk volna egymás nyakán lógni. És a lényeg: sose volt kérdés, hogy meg akarjuk e oldani a gondokat.


Vedd számba, hogy mi az,amiért szeretsz vele lenni, és mi az, amiért nem. Ha egyszerűen tényleg nincs kedved a párodhoz, akkor jobb lenne tovább állni, mert ha már 1 év után ilyen problémák merültek fel, mi lesz később?

2014. máj. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az van, hogy legbelül igazán szeretjük egymást, és ez, hogy nincs egymáshoz kedvünk, ez olyan, hogy amikor már vele vagyok akkor elmúlik ez az érzés, vagy a nap végére, vagy rögtön, de átmegy rajtam, és már jó vele. Persze nincs mindig így.
2014. máj. 19. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!